(Armis)’ten Omurga Dostu VİSCO NOVA Koleksiyonu…

Son teknolojik makine parkurunda ürettiği yatak, baza, başlık ve beyaz grubu tekstil ürünleriyle Türkiye yatak sektörünün yeni markası Armis, Visco Nova serisi ile konforlu ve sağlıklı uykuyu sunuyor. Yatak başlığı, baza ve yataktan oluşan Visco Nova serisi ile yatak odalarında modern bir atmosfer yaratmak mümkün.

Visco Nova Yatak; içeriğindeki vücut ısısına ve ağırlığına göre şekillenen visco elastik sünger sayesinde vücudun tamamına basınç desteğini en ideal oranda uyguluyor. Omurganın doğal eğimini koruyarak vücut boşluklarını doldurarak derin uyku süresinin artmasına yardımcı oluyor. Tel kalınlığı %10 artırılmış, mukavemeti arttırılmış bonel yay sistemi sayesinde sert düzlem üstünde uyku konforu arayanlar için ideal bir seçenek oluyor.

Yumuşak sandık açma kollarıyla ergonomik kullanım sağlayan, zararlı kimyasallar içermeyen E1 kalite ahşap malzeme kullanılan, güvenlik amaçlı emniyet kilidi bulunan, elektrostatik boyalı çelik konstrüksiyon malzemeden üretilen Visco Nova baza, tek ve çift kişilik alternatifleriyle farklı ölçü seçeneklerinde her tercihe cevap oluyor. Visco Nova bazanın dış kaplamasında kullanılan kumaş ile aynı kumaştan yapılan Visco Nova yatak başı ise ince işçilikle yapılmış şık ve sade görünümüyle yatak odalarına farklı bir tarz katıyor.

Armis ürün yelpazesinde yatak, baza, yatak başlıklarının yanı sıra uyku konforunu tamamlayacak yorgan, yastık, alez, bebek takımlarından oluşan beyaz grubu da yer alıyor.


Armis:
Armis, 15 milyon Euro’luk yatırım ile 2017 yılında Yalova Kirazlı Sanayi Sitesi’nde kurulan fabrikada son teknolojik makine parkurunda yatak, baza, yorgan, yastık ve uyku seti üretimi yapmaya başlamıştır. Eylül 2018 tarihi itibariyle İzmir Torbalı’da satın aldığı yeni tesislerde üretim parkurunu 3 kat arttırmıştır. Depolama tesislerini de büyüterek müşteri taleplerine sürekli cevap vermeyi hedeflemektedir.

Trendleri ve çağdaş üretim tekniklerini yakından takip ederek bunu tasarımlarına yansıtan Armis, yeni, enerjik bir vizyon ve sağlam bir altyapıyla ergonomik, konforlu ve sağlıklı uyku için dünya standardında ürünler üretmektedir.

Armis, bünyesinde Acme Tekstil, Etrofil İplik, Doğu Taşıt Muayene İstasyonları markalarını da bulunduran ACME Group’a ait Artemis Halı’nın iştirakidir.