(AURA İstanbul) Tarafından Düzenlenen REDUCING RISK BY DESIGN Konferansı 21 Kasım’da Gerçekleşecek!

AURA-İstanbul Mimarlık ve Şehircilik Araştırmaları Akademisi tarafından düzenlenen, AURA-Focus konferans dizisinde, genç mimar ve tasarımcılar, yapı ürünleri ve üreticileri ile ortak bir platformda buluşuyor.


“Reducing Risk by Design”
Tarih: 21 Kasım 2018, 18:00
Yer: AURA İstanbul


AURA-Focus, TCC ve Foamglas desteğiyle, “Reducing Risk by Design” başlıklı konferansta, çatıdan zemine, yeraltından cepheye kadar, tüm yapı kabuğuna yönelik cam yalıtım çözümleri ele alınacak.

Katılımcılar bu konferansta, düz çatı ve havalandırmalı cephede hücresel cam yalıtımını ve güvenli çözüm için kullanılan malzemeleri tanıma, ürünlerin teknik özellikleri hakkında detaylı bilgi edinme ve referans projeler üzerinden kullanım alanlarını görme fırsatı bulacak. Foamglas Belçika’dan konuk olan  Christelle Hainaux ile birebir görüşüp, ürünlerin projelere uyarlanmasında göz önünde bulundurulan kriterleri ve uygulamaya olan etkilerini tartışma olanağı elde edecekler.

18:00 AURA-İstanbul, Buluşma
18:00-19:00: Christelle Hainaux – Reducing Risk by Design

Konferans dili İngilizcedir.
Katılımın ücretsiz olduğu konferansa kayıt yaptırmak için tıklayın.

Christelle Hainaux:
Foamglas firmasında, Endüstri Mühendisi ve Uluslararası Satış Müdürü’dür.
Christelle Hainaux, Fransızca anadili olan Belçika vatandaşıdır. Yalıtım sektöründe 15 yıldır aktif olarak yer alan Hainaux, 2005 yılından beri Foamglas’ta çalışıyor.