(Kalekim)’in Yeni Ürünü TECNICA 64 LS ile YÜKSEK DAYANIMLI Zeminler…

Her yapıya özel teknik çözümler sunan Kalekim’in, yeni yüzey sertleştirici ürünü Tecnica 64 LS ile zeminler artık daha parlak, daha temiz ve daha güçlü hale geliyor.

Yapı kimyasalları sektörünün lider firmalarından Kalekim, geliştirdiği yenilikçi ürünlerle tüketici ve profesyonellerin hayatını kolaylaştırarak, sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Kalekim’in yeni sıvı yüzey sertleştiricisi “Tecnica 64 LS” çimento esaslı yüzeylere penetre olarak, aşınmaya karşı ve kimyasal dayanıklılığı olan bir mikroyapı oluşmasını sağlıyor.

Yüzeye diğer silikatlardan daha verimli nüfuz eden lityum silikat esaslı Tecnica 64 LS, üretim alanları, depolama alanları, soğuk depo alanları, açık ve kapalı otopark gibi yüksek ağırlıklara maruz kalan alanlarda, yüzeyin korunmasında yüksek bir etkiye sahip.

Taze veya eski beton yüzeyler üzerine kolayca uygulanabilen Tecnica 64 LS, gözenekleri kapatır, yüzey mukavemetini arttırır, yüzey görüntüsünü iyileştirir ve tozumayı önler.


Kalekim:
Kalekim A.Ş., yapı kimyasalları alanında üretim ve satış kapasitesi olarak Türkiye’de birinci, Avrupa’da ise 5’inci şirket konumundadır. İstanbul, Balıkesir, Isparta, Mersin, Yozgat, Erzurum ve Mardin tesislerinde üretimini sürdüren Kalekim, Türkiye’nin öncü kuruluşlarından biridir. Kurulduğu 1973’ten bu yana seramik yapıştırıcısından su yalıtım çözümlerine, ısı yalıtımından boyaya, endüstriyel zemin çözümlerinden derz dolgu malzemelerine kadar geniş yelpazede üretim yapan Kalekim, faaliyet gösterdiği tüm alanlarda öncülüğünü sürdürmektedir.