ARCHITECT@ WORK İstanbul’un MERAKLA BEKLENEN Programı Belli Oldu…

Uzun yıllardır Avrupa’daki başarısı ile tanınmış ve bir marka haline gelen ARCHITECT@WORK, İstanbul’da üçüncü kez kapılarını ziyaretçilerine açmaya hazırlanıyor.

Teknolojik yeniliklerden, yenilikçi uygulamalara kadar, mimari ve tasarım alanlarında birçok trende ışık tutan ARCHITECT@WORK geleneksel fuarlardan çok farklı ve benzersiz konsepti ile ziyaretçilerin en kısa sürede yeniliklerle tanışmasını sağlıyor.

Yalnızca mimarlar, iç mimarlar, tasarımcılar ve diğer yapı uzmanlarının ziyaret edebildiği ARCHITECT@WORK İstanbul’da  yer alan yan etkinlikler,  bu yıl da ziyaretçilerin ilgi odağı olacak gibi görünüyor.

Etkinlik süresince düzenlenen seminerlerde ünlü mimarlar Mimari & Ahşap teması üzerine kendi deneyimlerini ziyaretçilerle paylaşacak.

  • Arjan Dingste (UN Studio)
  • Ayşe Hasol Erktin (Has Mimarlık)
  • Ayça Kadıoğlu (Ayça Kadıoğlu Mimarlık)
  • Bahadır Kul (Bahadır Kul Architects)
  • Gökhan Avcıoğlu (GAD Architecture)
  • Kerem Piker ( KPM Kerem Piker Mimarlık)
  • Nevzat Sayın (NSMH)

ARCHITECT@WORK İstanbul’un bu seneki teması Mimarı & Ahşap. Geçen yıllarda “Wonders of Water” ve “Lovely Light” sergileri ile beğeni toplayan malzeme sergisinde bu yıl Wonders of Wood by Materia yer alacak. Dört bölümden oluşan bu sergi Wood can do it- Wood and friends – Wood and technique – Wooden lookalikes bölümleri ile ahşabın günümüzde kullanımına dikkat çekecek.

Bilgi Üniversitesi Mimarlık Fakültesi birinci sınıf öğrencilerinin Computation Based-Basic Design stüdyosunda ürettiği ve bu yıl 16. Venedik Mimarlık Bienali’nde sergilenen “CARAPACE” ve WOODLE projeleri de ARCHITECT@WORK Istanbul’da ziyaretçilerin beğenisine sunulacak.

Ayrıca Project Wall by World Architects ve Daph fotoğraf sergilerini deneyimlemek, gün boyu servis edilen ikramların tadını çıkarmak isterseniz ARCHITECT@WORK İstanbul’u ziyaret etmeyi unutmayın.

www.architectatwork.com.tr adresinden ziyaretçi kaydınızı yaptırarak etkinliği ücretsiz ziyaret edebilirsiniz.