(Humanscale)’in ERGONOMİK Freedom Headrest OFİS KOLTUKLARI (Ateco Zemin)’de…

The New York Times tarafından “ofis koltuklarında altın standart” olarak adlandırılan Freedom Headrest, geleneksel çalışma koltukları kavramını yeniden tanımlıyor. Humanscale ofis koltukları, her kullanıcının kendine özgü yaslanma desteğini mükemmel ve otomatik olarak ayarlamak için fizik yasalarını kullanıyor.

Zemin tasarımı konusunda uzman Ateco Zemin, ergonomik ürünlerin dünyaca ünlü markası Humanscale’in yeni nesil ürünlerini takipçileriyle buluşturmaya tüm hızıyla devam ediyor.

The New York Times tarafından “ofis koltuklarında altın standart” olarak adlandırılan Freedom Headrest, geleneksel çalışma koltukları kavramını yeniden tanımlıyor. Humanscale ofis koltukları, her kullanıcının kendine özgü yaslanma desteğini mükemmel ve otomatik olarak ayarlamak için fizik yasalarını kullanıyor. Boyun ve bel fıtığı başta olmak üzere ergonomiye bağlı rahatsızlıkları önlemeyi amaçlayan, omurganın ihtiyaçlarını otomatik olarak ayarlayan, sürekli destek ve döner bir sırtlık sağlayan yenilikçi sırt çizgisiyle, gün boyunca hareketi artırıyor. Freedom Headrest ofis koltuklarının vücut dostu kolçakları, sürekli konfor ve destek için geriye itme sırasında kullanıcıyla birlikte kalırken, birlikte yukarı ve aşağı hareket eder. Diğer koltuk tasarımlarının aksine, Freedom Headrest ofis koltuklarının kolçakları senkronize kullanım sağlamak için koltuğun arkasına takılıdır.

Ateco Zemin, Humanscale ofis ürünleriyle dileyen herkesi İstinye’deki Ateco Zemin mağazasına davet ediyor.