(Loda Mobilya)’dan Ahşap Ruhu ile Huzurun Adresi SIENA YATAK ODASI

Günün başlayıp bittiği yatak odalarını değerli kılacak bir tasarım ortaya koyan Loda Mobilya, ahşabı bir imza olarak kullanıyor ve bu özel alanda huzurlu bir atmosfer yaratıyor. Yerli cevizin elegan dokusunun korunmasıyla hayat bulan Siena Yatak Odası, country stilin doğal normlarını modern bir bakış açısıyla tekrar yorumluyor.

Rustik anlayış içinde radikal renk oyunları yapan Siena Yatak Odası, işlenmemiş ham ahşap silüeti, komodin ve şifonyerde yer alan sarı detayları ile komplike bir şıklık yakalıyor. Bu anlamda toprak tonlarının sıcak etkisini sarı şeritlerin dinamik enerjisiyle buluşturan Siena, sonbaharın sembol renklerini birer ikona dönüştürüyor.

Siena Yatak Odası, detayların yarattığı kusursuz bir denge sunuyor. Açılı yatak başı, ona yumuşak bir geçiş sağlayan ve karyolayı çevreleyen döşemeli yerli ceviz kenarlar ile yatak odalarında klasik çizgilerin dışına çıkıyor. İşlevselliğiyle de standartlarından ödün vermeyenler için iddialı bir seçenek sağlayan Siena, aynalı geniş gardırobu, iç hacmiyle dikkat çeken çekmeceli şifonyer ve komodini ile fonksiyonel şıklık sunuyor.