(ACE Mimarlık) P’not Seminerler Dizisi 4: P’not Technical ve P’not Inspire

Ofis pratiği içinde meslek içi eğitim faaliyetlerini mimarlık üretiminin önemli bir parçası olarak gören Ace Mimarlık, bugüne kadar sürdürmüş olduğu seminer, konferans ve çalıştayları P’not başlığı ile ele aldıkları etkinlik serisiyle Haziran 2018’den beri mimarlık ortamıyla paylaşıyor. 

Mimarlık alanından konu ve başlıklarla sürdürmekte oldukları etkinlik serisine, mimarlık alanını besleyebilecek birçok konunun yer alacağı P’not inspire ve meslekle ilgili teknik konuların paylaşılacağı P’not Technical serileri ekleniyor.

27.09.2018 Perşembe günü P’not inspire ve P’not technical serisi bir arada gerçekleşecek. P’not Technical 18:30’da başlayacak, 15 dakikalık bir molanın ardından, P’not Inspire ise 19:15’te gerçekleşecek.

P’not Technical

P’not Technical için ilk konuk, Geberit Türkiye Key Account Yöneticisi Veyis Tanrıverdioğlu olacak. Tanrıverdioğlu Geberit markası ve ürünleri hakkında bilgi verirken inovatif tesissat çözümlerini katılımcılara aktaracak. Ayrıca sunum sonunda bahsedilen ürünleri görmek isteyen katılımcılara VR gözlük deneyimi yaşatılacak.

P’not inspire

P’not inspire için ilk konuk ise “Caz Perşembe”si başlığıyla Turgay Yalçın olacak. Yalçın, caz müziğin dünden bugüne evrimini anlatırken, özel arşivinden seçtiği parçaları dinleterek de katılımcılara güzel bir caz akşamı yaşatacak.

 


Katılım durumunuzu bildirmek için 0312 439 68 38-39-40-41 numaralı telefonlardan Ace Mimarlık’a ulaşabilirsiniz. Etkinlik, katılamayanlar için Ace Mimarlık’ın Instagram ve facebook hesaplarından canlı olarak yayınlacaktır. Diğer etkinlikler ise yine bu hesaplardan güncel olarak takip edilebilir.