(Loda Mobilya) IMPRESS YEMEK ODASI ile Sanattan Tasarıma…

Kendine özgü geliştirdiği dizayn dili ile ev stiline rehberlik eden Loda Mobilya, İç Mimar ve Tasarımcı Ayşegül Hotiç imzasıyla özgün bir tasarıma hayat veriyor. Her detayıyla göz alıcı şıklık yaratan Impress Yemek Odası, yaşam alanlarında sofistike bir atmosfer yaratmak için çizgi üstü bir seçenek sunuyor.

Farklı dokuları buluşturan Impress Yemek Odası, trendlerin ötesinde zamansız bir kompozisyon yaratıyor. Maskülen hatlara sahip masa ile güçlü bir tavır sergileyen Impress, masanın çevresine yerleştirilen altın pirinç toplar ile şaşırtmakla kalmıyor, altın rengin ihtişamını salonlara taşıyor. Üstelik geniş olarak dizayn edilen masa, kalabalık davet sofraları için şık ve bir o kadar işlevsel bir alan yaratıyor.

Takımın yıldızlarını oluşturan sandalyeler ise üç farklı tarzın eşsiz mozaiğini sunuyor. Rahatlığı ve modern tavrıyla dikkat çeken sandalyelere, modernist bir bakış açısıyla hayat bulan bir bench ve kapitone detaylarla zenginleşen diğer sandalyeler eşlik ediyor. Takımın son parçalarını oluşturan konsol ve vitrin ise altın rengin oryantalist atmosferini minimalist bir yaklaşımla şehirli bir portreye dönüştürüyor. Üstelik iç dizaynıyla da fark yaratan vitrin ve konsol, geniş iç hacmiyle fonksiyonel bir saklama alanına dönüşüyor.

Detaylı bilgi için: www.loda.com.tr