(Koleksiyon) İstanbul’daki İLK OUTLET Mağazasını Açıyor!

Yaşam alanlarında fark yaratan tasarımlarla hayata dokunan Koleksiyon, Türkiye’deki 15. Mağazasını outlet konseptiyle Koleksiyon Tarabya Kampüsü içerisinde açıyor. 320 metrekarelik outlet mağaza, her biri kaliteli, tasarım ve Koleksiyon imzası taşıyan ürünleri yüzde 70’e varan indirimlerle sunacak.

Tasarımlarını yurtdışında ve yurtiçinde toplam 43 satış noktasıyla dünyaya ulaştıran Koleksiyon, Mimar Faruk Malhan tarafından kurulduğu 1972 yılından beri yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla üretim yapıyor.

Her geçen gün yurt dışındaki satış noktalarını artırarak en son Frankfurt’ta açtığı mağazasıyla ABD’den Çin’e, Hindistan’dan Avustralya’ya, Singapur’dan Rusya’ya dünya genelinde 43 satış noktasına ulaşan Koleksiyon, Tekirdağ’dan sonra İstanbul’daki tek outlet mağazasını Koleksiyon Tarabya Kampüsü’nde açıyor.

Ev, ofis ve aksesuarlarda özel indirimlerle satışa sunulacak tasarımlara ev sahipliği yapacak outlet mağazada, yüzde 70’e varan indirimler uygulanacak.

Yurt içindeki mağazalarına da yenilerini ekleyen Koleksiyon kısa süre içerisinde Balance Güneşli ve Skyland İstanbul’da hizmet vereceği mağazalarla büyüme ivmesini devam ettirecek.

Yüksek kaliteyi yenilikçi tasarım anlayışıyla birleştiren Koleksiyon, mobilyadan aydınlatmaya aksesuardan takı, tekstil, aydınlatma ve kilime kadar üretimini gerçekleştirdiği tasarımlarını Türkiye’nin ve dünyanın dört bir yanına ulaştırmaya devam ediyor.