(ÇANAKKALE BELEDİYESİ) Çarşı, Yaşam Merkezi ve Otopark ile Yakın Çevresi ULUSAL MİMARİ PROJE YARIŞMASI Sonuçlandı…

Çanakkale Belediyesi Çarşı, Yaşam Merkezi Ve Otopark İle Yakın Çevresi Ulusal Mimari Proje Yarışması sonuçlandı.

ÖDÜL VE MANSİYON LİSTESİ

1.ÖDÜL

Proje Ekibi

  • Caner BİLGİN-Y.Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Hasan Bulut CEBECİ-Y.Mimar
  • İdil ERKOL BİNGÖL-Y.Mimar
  • Gözde ŞARLAK KRAMER-Şehir Plancısı

Danışmanlar

Onur KUTLUKAYA-Y.İnş.Müh.

Yardımcılar

Sami YÜCEL-Öğrenci


2.ÖDÜL

Proje Ekibi

  • Mustafa MUMCU-Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Cansu ARCAN MUMCU-Mimar
  • Cüneyt KAYA-İnş Müh.
  • Mine NORŞON-Şehir Plancısı

3.ÖDÜL

Proje Ekibi

  • Burcu SEVİNÇ-Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Rıfat YILMAZ-Mimar
  • Süleyman YILDIZ-Mimar
  • Özkan ÇALIŞKAN-İnş. Müh.
  • Reyhan KAPICIOĞLU-Şehir Plancısı

Danışmanlar

  • Başak TEKİN-Mimar
  • Mehmet Devrim ŞAHİN-Makine Müh.

Yardımcılar

  • Hüseyin Mert ÇİVİ-Mimarlık Öğrencisi
  • Büşra ÖZEN-Mimarlık Öğrencisi
  • Zeynep ERGAN-Mimarlık Öğrencisi

EŞDEĞER MANYON

Proje Ekibi

  • Soner KULOĞLU-Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Eray MORGÜL-Şehir Plancısı
  • Mustafa KARA-İnş Müh.

Yardımcılar

  • Onur OCAKCI-Mimar
  • Uğur KAYNAK-Mimar
  • Burak KİREÇLİGİL-Mimar
  • Uğurcan TORUN-Mimar

EŞDEĞER MANYON

Proje Ekibi

  • Mustafa Barış YEGENA-Mimar-MSGSÜ (Ekip Temsilcisi)
  • Özge ÖZKUL-Mimar-TÜ
  • Nahit KARACA-Şehir Plancısı-MSGSÜ
  • Abdullah KALINER-İnş. Müh. EÜ

Danışmanlar

  • Aziz Rıdvan KUTLUTAN-Yrd.Doç.Dr.Mimar-MSGSÜ
  • Tanzer TEZEN-Şehir ve Bölge Plancısı-MSÜ
  • Sabri PEHLİVAN-Elektrik Müh.-YTÜ

Yardımcı

Nilda ARDA-Öğrenci-YÜ


EŞDEĞER MANYON

Proje Ekibi

  • Burak YARDIMCI-Y.Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Ali ÖNALP-Mimar
  • Güney GÜLTEKİN-Mimar
  • Erhan ARSLAN-Mimar
  • Samet KILIÇ-İnş.Müh.
  • Elif TAN-Şehir Plancısı

EŞDEĞER MANYON

Proje Ekibi

  • Burak PELENK-Mimar-YTÜ  (Ekip Temsilcisi)
  • İbrahim ÖZBARIŞ-Şehir Plancısı-MSGSÜ
  • Mehmet Murat ERGİN-İnş Müh.-ODTÜ

Yardımcılar

  • Eda YAZKURT PELENK-Mimar-YTÜ
  • Damla İÇYER-Mimar-İBÜ
  • Soysal CİRİT-Öğrenci-YTÜ
  • Birce TÜLBEZ-Öğrenci-YTÜ

EŞDEĞER MANYON

Proje Ekibi

  • Hakkı Can ÖZKAN-Mimar-YTÜ  (Ekip Temsilcisi)
  • Eymen Çağatay BİLGE-Mimar-ODTÜ
  • Ferhat BULDUK-Mimar-YTÜ
  • Özlem ÖZDENER ÖZKAN-Mimar-ODTÜ
  • Mükremin ÖZKAN-Mimar-DGSA
  • Çetin YARLIGAN-Şehir Plancısı-İTÜ
  • Mustafa Ümit ÖZKAN-İnş Müh.-YTÜ

SATIN ALMA

Proje Ekibi

  • Ünal Ali ÖZGER-Mimar -İKÜ (Ekip Temsilcisi)
  • Cemal ŞAPOĞLU-Mimar-İKÜ
  • Aslı Bilge KOÇAK-Şehir Plancısı-YTÜ
  • Ahmet ÖZDİL-İnş Müh.-AÜ

Yardımcılar

  • Elif AĞOĞLU-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
  • Gülcan Aleyna YILDIZ-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
  • Aleyna BAYRAKTAR-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
  • Batuhan PAVLENKO-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
  • Oğuzhan Selim TOPAÇ-Mimarlık Öğrencisi-İKÜ
  • Nur Melis TURHAN-Peyzaj Mimarı

Danışmanlar

  • Hakkı YIRTICI-Doç.Dr.-Mimar
  • Pelin ÇETKEN-Arş. Gör.Mimar-İKÜ

SATIN ALMA

Proje Ekibi

  • Ela SARUHAN-Mimar (Ekip Temsilcisi)
  • Mustafa AKIN-İnş Müh.
  • Sebahattin ÖZTÜRK-Şehir Plancısı
  • Banu KÖKER-Mimar

Danışmanlar

  • Ayşe KARADEMİR-Y.Mimar-Rest.Uzm.
  • Süreyya SARUHAN-Y.Mimar-Rest.Uzm.

Yardımcılar

  • Ebru ÖZDİNÇ
  • İpek TUNCAY
  • Nursen MUSLU

SATIN ALMA

Proje Ekibi

  • Eser KÖKEN İŞLEYİCİ-Y.Mimar-ODTÜ (Ekip Temsilcisi)
  • Sevda ÖZKAN İMAMOĞLU-Y.Mimar-ODTÜ
  • Zümral AYGÜLER KARTAL-Mimar-ODTÜ

Danışmanlar

  • Ekin AKKAYA-Y.İnş Müh.-ODTÜ
  • Mustafa Remzi SÖNMEZ-Şehir Plancısı-ODTÜ

Yardımcılar

  • Eda ABAY-Mimar-Gazi Ü.
  • Ilgın ŞENSES-Mimar-MSÜ
  • Cemre ÖNERTÜRK-Mimar-ODTÜ
  • Seçkin DİNGİL-Mimar-ODTÜ
  • Hızır Çağan ÇELİK-Mimarlık Öğrencisi-Gazi Ü.
  • Mihriban ERKOÇ-Yardımcı