(Dreambig)’ten DOĞAL ve ŞIK Slope Büfe…

Ahşabın sıcak dokusu ve mermerin asaletinin kombinasyonu ile zamansız ve modern bir parça olan “Slope Büfe”, 2018 yılının en gözde dekorasyon ürünleri arasında yer alıyor.

Mekânlarında etkileyici bir görünüm oluşturmak isteyenlerin, salon ve iş yerlerinde vazgeçemediği dekoratif ürünler arasında yer alan ve Dreambig tarafından tasarlanan “Slope Büfe” işlevi estetikle buluşturan, yalın ve net tasarımıyla oldukça dikkat çekiyor.

Doğal, şık ve ince düşünülmüş detaylara sahip tasarım

İsmini ve tasarımını usta işçilikle şekillendirilmiş yüzeylerdeki farklı eğimlerden alan Slope koleksiyonu, tüm zamanların vazgeçilmez malzemelerinden mermer, doğal ahşap ve özel imal edilmiş pirinç aksesuarlardan oluşuyor. Prestijli bir dekorasyon öğesi olan mermerin ağırlığı dolayısıyla sınırlı kullanımına alternatif olarak geliştirilen, özel inceltme yöntemi ile daha hafif ve kullanışlı hale getiriyor.

Dreambig markasının kurucu ortakları Mimar Defne Tamer Besceli ve Mimar Özgür Erişgin Özkan’ın, tasarıma düşkün modern insanın beklentisi olan ince düşünülmüş detaylara sahip mobilyalardan oluşturduğu Slope koleksiyonu, mekânlara iddialı bir yenilik getiriyor.

Daha detaylı bilgi için: http://www.dreambigfurniture.com
https://www.instagram.com/dreambigfurniture/