(Marshall)’dan ÜSTÜN AVANTAJLAR Sağlayan YEPYENİ Bir Boya: Maximum

Marshall’ın, kullanıcı ihtiyaçlarını öngörerek geliştirdiği yeni boyası Marshall Maximum, maksimum örtücülük ve maksimum metraj avantajı sunuyor. Rutubetli mekanlar için ideal olup, mükemmel yayılma performansı ile uygulama kolaylığı sağlıyor.

“Renklendir Hayatı” sloganıyla mekanlara ve hayata renk katmaya devam eden Marshall, kullanıcılarının beklentilerini karşılayacak yepyeni bir iç cephe boyasıdaha geliştirdi: Marshall Maximum.

Marshall Maximum, maksimum örtücülük ile tüketici ve ustaların en önem verdiği özellik olan örtücülükte maksimum performans sağlıyor. Maksimum metraj avantajı ile boya tüketimini de düşürüyor, 15 m2 daha fazla alan boyanmasını sağlıyor.

Marshall Maximum, seçtiği renklerin daha canlı olmasını ve daha fazla alan boyamak isteyen tüketicilerin ihtiyacını karşılarken, maksimum örtücülük ve mükemmel yayılma performansı ile ustaların da işini çok daha kısa sürede kolayca tamamlamalarını, en iyi iş teslimleri yapmalarını ve böylece müşteri memnuniyetini yükseltmelerini sağlıyor.

Geçtiğimiz ay raflarda yerini alan Marshall Maximum, ilgi çekici ve enerjik ambalajı ile dikkat çekerken, ideal parlaklık seviyesi ve rulo izi göstermemesi ile de ustalardan da tam not aldı. Rutubetli mekanlar için de ideal olan Marshall Maximum, silinebilir olması,canlı ve doygun renk görünümü ve ipeksi dokusu ile de tüketicilerinin tüm beklentilerine cevap veriyor.


Marshall:
Dünyanın en büyük küresel boya ve kaplamalar şirketi ana üreticisi olan AkzoNobel, dünya genelinde endüstri ve tüketicilere yenilikçi ürünler sunuyor. Müşterileri için sürdürülebilir cevaplar geliştirmek konusunda iddialı olan AkzoNobel’in portföyünde, Dulux, Sikkens, International ve Eka gibi çok iyi bilinen markalar bulunuyor. AkzoNobel, Türkiye’de de Marshall markası ile küresel teknoloji ve tecrübelerle geliştirilmiş ürün ve renk hizmetleri ile hayata renk katıyor. Genel merkezi, Amsterdam Hollanda’da bulunan AkzoNobel, Global Fortune 500 Şirketleri arasında yer alıyor ve sürdürülebilirlik alanında sürekli olarak lider konumda sınıflandırılıyor. AkzoNobel dünya çapında 80’den fazla ülkede, 65 bin çalışanı ile tüm tüketici ve kullanıcılarının ihtiyaçlarına odaklanarak faaliyetlerini sürdürüyor. www.marshallboya.com