(Magniflex)’in AKILLI Yatakları ile Uykuya Bağlanın!

İtalyan yatak markası Magniflex, uyku alışkanlıklarını analiz ederek kaliteli bir uyku için kişiye özel öneriler sunan akıllı yatak sistemi geliştirdi.

Teknoloji ile konforu yatağa uyarlayan Magni Smartech, uyku sırasında solunum hızı, kalp atışı, kas hareketleri, vücut ısısı, yatış pozisyonu ve uyku süresi gibi farklı kriterlere göre hem yatağın açısını hem de ortamdaki ışığı, sıcaklığı ve gürültü seviyesini en uykun konuma getiriyor.

Anti Horlama sistemine de sahip olan yatak, sensörleri sayesinde kullanıcının horladığını algılayarak, yatak pozisyonunu otomatik olarak değiştiriyor.

“Reading” modu ile uyumadan önce bir şeyler okumak isteyenler için en rahat şekli alan yatak, farklı renkte ortam ışığı seçenekleriyle de yatak odasında terapi etkisi sunuyor.

App Store üzerinden indirilen bir uygulama yardımıyla çalışan geleceğin uyku teknolojisine sahip olmak isteyenler, Magniflex markasının Türkiye’deki distribütörü YATCOP’a sipariş verebilirler.

Detaylı bilgi için: www.magnismartech.com


Yatcop:
2013 yılında kurulan Yatcop, dünyaca ünlü İtalyan yatak markası Tonino Lamborghini’nin Türkiye distribütörlüğünü yapıyor. Yılda 3,2 milyon adet yatak üreten marka ile opsiyonlu olarak 2031 yılına kadar lisans sözleşmesi bulunan Yatcop’un Türkiye genelinde 130’u aşkın satış noktası bulunuyor. Firma, komşu coğrafyalardaki 17 ülkede de By Tonino Lamborghini ve Magniflex marka yatakların satış haklarını elinde bulunduruyor.