(DEWALT) ve (STANLEY)’in YENİ Lazer Metreleriyle Ölçülemeyen Alan Kalmayacak!

DEWALT ve STANLEY markalarının lazer ölçüm cihazlarıyla, erişilmesi zor alanlarda bile ölçüm yapmak kolaylaşıyor.

Dünyanın lider el aleti ve aksesuar üreticisi StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan, alanında lider ve öncü ürünleriyle fark yaratmaya devam ediyor.

StanleyBlack&Decker’ın DEWALT ve STANLEY markalarına ait lazer ölçüm cihazları, sahip olduğu lazer teknolojisi ile işlerinin en temel unsuru ölçümleme olan mimarlar, mühendisler, müteahhitler, elektrikçiler, montajcılar ve tabelacılar gibi meslek grupları için zorlu alanlarda bile ölçüm yapmayı kolaylaştırıyor.

DEWALT DW030PL: Cebinizdeki teknoloji!

DEWALT lazer metreleri arasında özellikle yeni çıkan DW030PL, cebe kolaylıkla sığan boyutları ile dikkat çekiyor. 9 metreye kadar mesafe ölçümü yapabilen DW030PL, 31x61x18 mm boyutu ile taşıma kolaylığı sunuyor. USB ile şarj edilebilmesi ve taşıma ipinin bulunması da ürünün pratikliğini artırıyor.

STANLEY STHT1-77366 Smart Measure Pro ile kolaylık ve fonksiyonellik bir arada

STANLEY’in Smart Measure Pro lazer metresi, farklı özellikleri ile reklamcılar, tabelacılar ve dış cepheciler için kullanım kolaylığını ve fonksiyonelliği bir arada sunuyor.

2 mm hassasiyet ile 0,15-135 metre arasındaki mesafeleri ölçümleyen üründe, cihazın telefona takılmasını sağlayan özel bir kelepçe bulunuyor ve USB kablosuyla şarj edilebiliyor. Bluetooth özelliği sayesinde mobil cihazlarla fotoğrafı çekilen alanın ölçümlemesi kolaylıkla yapılabiliyor. IOS ve Android işletim sistemine sahip mobil telefonlarla uyumlu olan Smart Measure Pro’da, fotoğraflanan alanların ölçümlenmesini sağlayan bir de uygulaması bulunuyor. Aynı anda ölçümlenmek istenen yerlerin yüksekliğini, genişliğini ve alanını hesaplarken, dijital olarak da yapılabilen bu ölçümleri pdf, jpeg ve dxp gibi farklı formatlarda kaydedebiliyor.


StanleyBlack&Decker:
2017 yılında 12 milyar dolarlık cirosuyla Fortune 500 listesinde yer alan ve dünya genelinde 50 ülkede, 52 binden fazla çalışanı ile küçük ev aletlerinden güvenlik sistemlerine kadar pek çok kategoride 500 bin çeşitten fazla ürünü bulunan StanleyBlack&Decker, üstün kalite, sürekli yenilik ve mükemmellik tutkusu ile birçok farklı sektörde yer alan alanında lider ve öncü ürünleriyle fark yaratan bir dünya lideri. 15 yılı aşkın süredir Türkiye’de el aletleri ve aksesuarları alanında faaliyet gösteren StanleyBlack&Decker, 2013 yılında kendi satış ve dağıtım ağıyla Türkiye ofisini açtı. Bu sene 175. kuruluş yıldönümünü kutlayan StanleyBlack&Decker, Türkiye pazarına DEWALT, STANLEY, BLACK+DECKER, IRWIN ve LENOX markalarıyla inşaat, hobi ve ev kullanıcısı, endüstri ve otomotiv sektörlerine uygun 20.000’ den fazla ürün çeşidiyle geniş bir yelpaze sunuyor.