(Artemis)’ten DAR Banyolara GENİŞ Çözümler!

Artemis, küçük metrekareli yaşam alanları için geliştirdiği katlanabilir duş kabinlerini “Ares Serisi/Menteşeli Sistem” adıyla kullanıcıların karşısına çıkardı.

Banyoları daha ferah tutarak ergonomik kullanım sağlayan “Ares Serisi/Menteşeli Sistem” hem içe ve hem de dışarıya açılarak tüketicilere rahatlatıcı çözümler getiriyor. Herkesin rahatlıkla kullanabilmesi için tasarlanan “katlanabilir duş kabini” yaşlı ve engelli kullanımı için de ergonomik ve pratik çözümü banyolara yansıtıyor. Ayrıca, lavabo ve klozet ile dolap alanları korunurken mevcut alanın verimli şekilde kullanılması sağlanıyor. Diğer taraftan, katlanabilir duş kabini açılırken çevresinde bulunan nesnelere de temas sağlamıyor.

Artemis Genel Müdürü Ahmet Kaan Koçulu

Artemis Genel Müdürü Ahmet Kaan Koçulu, “Ares Serisi/Menteşeli Sistem”e ilişkin şunları söyledi:
“Şüphesiz, tamamen Türk sektör profesyonellerinin meydana getirdiği bu ürünü sektörle ve kullanıcılarla paylaşmanın heyecanı içindeyiz. Dünya standartlarındaki kalitemiz ve sürekli geliştirdiğimiz ürün çeşitliliğimizle, Türkiye’nin önde gelen birçok projesinin tercihi olmaya ve hem sektör paydaşlarımız hem de müşterilerimizde Artemis tecrübesini paylaşmaya devam ediyoruz. Bizim için “Mutlu Müşteri” en önemli öncelik. 20 yılı aşan tecrübemizin ışığında, kendimizi daima kaliteyi koruyarak geliştirmeyi ilke edindik. Yüksek kalite ürünlerimizle sektörü geliştirmeye ve müşterilerimizin hayatına mutluluk katmaya devam edeceğiz.” 

Artemis, ürünlerini kendi hizmet ekibiyle monte ediyor arızaların giderilmesinde, onarım ve bakım süreçlerinde de yine sadece kendi ekibiyle çalışıyor.


Artemis:
Üretim ve hizmet faaliyetlerini, 1997’den bu yana Gebze Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 10 bin metrekarelik fabrikasında sürdüren Artemis, tüm Türkiye’ye ve 18 ülkeye yayılmış teknik servis ağı sayesinde, yüksek müşteri memnuniyeti performansına sahip. Sektörde banyo yıkanma alanlarında öncü konumda olan şirket, tüm ürün gamını tek çatı altında üretiyor. Yerli sermayeyle kurulan ve AR-GE & ÜR-GE süreçlerini ve ürün tasarımlarını Türk sektör profesyonelleriyle yürüten Artemis, ürünlerini, komşu ülkeler haricinde; Avrupa, Ortadoğu, Afrika ve Ön Asya’da toplam 29 ülkeye ihraç ediyor.