(İntema)’dan Mutfaklara İnovatif Çözümler: Inova

İntema, mutfakta geçirdiğiniz zamana değer katacak tüm fikirleri tek bir mutfağa dönüştürüyor. Inova, modern, minimalist ve işlevsel bir mutfak ile renkli bir dünya yaratmanıza olanak sağlıyor. Yaşam alanında farklılık isteyenlerin gözde alternatifleri arasına girebilecek kadar şık görünümüyle mutfağa ayrı bir değer katıyor.

Mutfaktaki anlara önem veren İntema, Inova ile mutfakları daha yaşanır hale getiriyor. Mutfağı sadece yemek pişen bir yer değil İntema, sıcak ve samimi hikayelerin, nesilden nesle aktarılan anıların ve sevginin paylaşıldığı bir yer olarak konumlandırıyor. İnovatif çözümlerle tasarlanmış Inova, modern ve minimalist mutfağın, ayrıntılarla ne kadar işlevsel olabileceğini gösteriyor. Çeşitli renk, malzeme ve kulpsuz dolap kapağı seçenekleriyle mutfağınızda renkli ve minimal bir dünya yaratmanıza olanak sağlıyor.

İntema’da bir mutfakta yaşanan tüm zamanlar düşünülerek mutfağın her ayrıntısı tasarlanıyor. Inova, modern mutfakların vazgeçilmezi olan kulpsuz dolap kapaklarıyla rahat ve kullanışlı çözümler sunuyor. Yaşam alanında farklılık isteyenlerin gözde alternatifleri arasına girebilecek kadar şık görünümüyle mutfağa ayrı bir değer katıyor.

Koleksiyonuyla lake, PVC, ahşap, laminant, akrilik gibi birçok farklı malzeme seçeneği sunan İntema Inova, petrol yeşilinden turuncuya, fuşyadan su yeşiline, vanilyadan altın tozuna kadar çeşitli renk alternatiflerini barındırıyor.

Detaylı bilgi için: www.intemayasam.com.tr