(Ersa)’dan Çalışma Mekanlarına DİNAMİZM Kazandıracak Bir Masa Sistemi

Türkiye ve dünyada çok sayıda sektörden kullanıcısına yönelik yenilikçi ve modern mobilya çözümleri geliştiren Ersa, Wave masa sistemiyle çalışma alanlarına çağdaş bir yorum kazandırıyor. Kullanıcısının tercihine göre farklı renk, malzeme ve aksesuarlarla kişiselleştirilebilen Wave, Ersa R&D + Design Team imzasını taşıyor. Açılı ayak detayıyla farklılaşan Wave; tekil kullanımların yanı sıra Workstation ve toplantı masası olarak çeşitlenebiliyor.

Wave’in gri, beyaz, Amerikan beyaz meşe ve Amerikan cevizi laminat tablaları; antrasit, beyaz ya da metalik gri renkteki ayaklarla kullanılabiliyor. Wave, tekil masa tiplerine eklenen ön pano ve Workstation tiplerine eklenen ayırıcı panolar sayesinde paylaşımlı ofislerde bireysel çalışma alanları yaratılmasına izin veriyor.

 

Masa üstü aksesuarlarla zenginleştirilen Wave, etajeriyle kombinlenebiliyor. Wave, masa tablasına entegre edilen kablo tavası ve priz kapaklarından, özel kalıp pabuçlarına kadar her detayda yenilikçi ve modern bir tasarım anlayışını temsil ediyor.