(DYO)’dan MASSIVELINE Su ve Yağ Bazlı Deck Verniği…

DYO’nun ahşap boya markası Massiveline, Su Bazlı Deck Verniği ve Yağ Bazlı Deck Verniği ile ahşap yürüme yollarında zeminin kayganlaşmasını önlüyor. Her iki ürün de ahşaba en üst düzeyde koruma sağlıyor.

Boya sektörünün öncü şirketi DYO’nun, Massiveline markası altında ürettiği insan ve çevre dostu iki ürün ahşabı “koruma altına” alıyor. Massiveline’ın su ve yağ bazlı iki seçeneği bulunan Deck Verniği, ahşap havuz kenarı, iskele, restoran zeminleri ve ahşap yürüme yollarına özel çözümler sunuyor. Her iki ürün de zeminde kaygınlaşmayı engellerken, çatlama ve soyulmaya karşı direnç sağlıyor. Kolay bakımı da en önemli tercih nedenleri arasında.

Su Geçirmeyen Massiveline Su Bazlı Deck Verniği

Mikrotanecikli yapısı ahşaba kaydırmazlık özelliği kazandıran, güvenli bir kullanım sağlayarak olası tehlikelerin önüne geçen Massiveline Su Bazlı Deck Verniği, UV direnci oldukça yüksek bir ürün. Suya karşı dayanıklı olması sebebi ile çatlama ve soyulmayı engelliyor. Uzun ömürlü ve çabuk kuruma özelliği ile havuz kenarları ve bahçelerin ahşap bölümlerinde ideal bir kullanım imkânı sunuyor.

Ahşap Yollar için Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği

Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği ise plaj iskeleleri, havuz kenarlarındaki ahşap bölümler, restoran, otel, alışveriş merkezleri gibi mekanlardaki ahşap yürüme yollarında zeminin kayganlaşmasını engelleme özelliği ile öne çıkıyor. Massiveline Yağ Bazlı Deck Verniği’nin farklılığı, kat kat üstüne yapılan uygulamalarda zımpara gerektirmediği için işçilik maliyetlerini azaltması ve kolay bakım sağlaması.