(Geberit)’ten CleanLine: Duş Kanallarında Hijyen

Tasarım ve modern banyo sistemleriyle banyo mimarisini yeniden yorumlayan Geberit, son teknolojiyi kullanarak ürettiği  CleanLine ile banyolarda ferah bir hava yaratıyor.

Geberit CleanLine duş kanalları, şık tasarımı ve kolay montaj özelliğiyle banyolara hem görsellik hem de fonksiyonellik katıyor. Duş kanallarının en büyük sorunu olan hijyen problemine de önemli ölçüde çözüme kavuşturan  Duş kanallarının deliksiz yüzeyi sayesinde kir ve bakterilerin duş alanında birikmesine engel olan CleanLine, özel tasarım sifonu sayesinde de banyolarda koku oluşumunu önlüyor.

Öte yandan duş alanının ölçüsüne göre montaj esnasında rahatlıkla kesilebilen Geberit CleanLine, sade ve şık tasarımı sayesinde her zemine rahatlıkla uyum sağlayabiliyor. Ayrıca duvar kenarına ve duş alanının ortasına kolaylıkla monte edilebilen Geberit CleanLine, modern tasarımı ve sunduğu kolay temizlik imkanı sayesinde kullanıcının beğenisini kazanıyor.


Geberit:
Temelleri 1874 yılında Albert Gebert tarafından atılan Geberit, 1905 yılında ahşap dış kaplamalı ve kurşun armatürlü ilk rezervuarı çalışır hale getirerek ve 1912 yılında patentini alarak tüm dünyada faaliyet gösteren Geberit Grup, Avrupa’da sıhhi tesisat sektörünün lideri konumundadır. Sıhhi tesisat ve vitrifiye alanlarında, özellikle merkez Avrupa’da hemen hemen tüm ülkelerde sektör lideri olarak varlığını devam ettiren Geberit 6 tanesi denizaşırı ülkelerde olmak üzere 30 üretim tesisine sahiptir. Genel merkezi İsviçre’de, Rapperswil-Jona’da bulunan şirket, 50 ülkede, 12,000’e yaklaşan çalışanı ile faaliyet göstermektedir. Geberit, 2016 yılında 2,8 milyar CHF net satış açıklamıştır.