Hayallerdeki EV (Koleksiyon) ile Gerçeğe Dönüşüyor!

Koleksiyon, koltuklardan masa ve sandalyelere, kanepelerden büfelere kadar pek çok ürünüyle, yeni evlenecek ve evini yenilemek isteyen çiftleri Koleksiyon mağazalarına bekliyor.

Studio Kairos tarafından Koleksiyon için tasarlanan Oscar kanepe ile salonlara konfor ve rahatlık geliyor. Farklı yaşam alanlarına uyum sağlayabilecek ve eşsiz kombinasyonlar oluşturmaya imkan sağlayan üçlü, ikili, tekli ve L kanepe gibi alternatiflerle Oscar kanepe, kolçaklı veya kolçaksız olarak sunuluyor.

Özgün mekanizmalı ayaklarıyla hem dönebilme hem de sallanma özelliğine sahip Sole koltuk ise bulunduğu mekâna dokusuyla sıcaklık, özel mekanizmasıyla da hareket katıyor.

Mermer yüzeyi ve ahşap ayaklarıyla göz alıcı çizgilere sahip Leonardo masa, yemek odalarına şıklığı taşırken, Leonardo masa ile uyum içinde kullanılabilen Faruk Malhan tasarımıödüllü Savur sandalye ise yüzeyinde ve sırtındaki file kaplama esneme payı sayesinde hem son derece hafif ve estetik bir duruş hem deergonomik bir kullanım sağlıyor.

Salon ve yemek odalarının olmazsa olmazı büfelerde ise yalın hatları, değişebilen kapak renkleri vefarklı stillere uyum sağlayabilen zamansız çizgileriyle Antigone büfe ve yatay ve dikey iki farklı model olarak farklı kaplama seçenekleriyle sunulan Tube büfe modelleri öne çıkıyor.

 


Koleksiyon Hakkında;
Mimar Faruk Malhan tarafından 1972 yılında Ankara’da kurulan Koleksiyon mobilyadan cam, porselen ve tekstil ürünlerine oldukça zengin bir ürün gamını tam 40 yılı aşkın süredir tüketicilerin beğeni ve hizmetine sunmaktadır. Koleksiyon, 1988 yılından bugüne Tekirdağ’da 86 bin metrekarelik alanda kurulu kapasitesi ile ev ve ofis mobilyası üretimi yaparak İngiltere’den New York’a dünyanın 20’yi aşkın uluslararası noktasında faaliyet göstermektedir. Yeni düşünce, yeni standart ve yeni tasarım kavramlarını sentezleyen yüksek kalitede mobilya tasarımı anlayışıyla, endüstri ürünlerinden çok, düş ve düşüncelerin ürünlerini yaratmaya çalışan Koleksiyon’un çalışma kültürü üzerine odaklanan yenilikçi konseptleri sayesinde Türkiye ve dünyada birçok büyük şirket ofislerinde Koleksiyon Mobilya ürünlerine yer vermektedir. Ev mobilyasındaki yeni yaşam alanı kurgusu ile de dikkat çeken Koleksiyon hakkında detaylı bilgiye www.koleksiyon.com.tr’den ulaşabilirsiniz.