(Hilton Grubu)’nun, “DİJİTAL ANAHTAR” Uygulaması Türkiye’de İlk Kez ISPARTA’da…

Dijital Anahtar (Digital Key) uygulamasının Türkiye’de ilk kez uygulanacağı Hilton Garden Inn Isparta’da misafirler akıllı otel deneyimini yaşayacak.

Hilton’un (NYSE:HLT) orta ölçekli ve uygun fiyatlı otel markası Hilton Garden Inn, Isparta’daki açılışını kutladı. 151 odaya sahip olan otel, Hilton Garden Inn’in Türkiye’deki 19. tesisi oldu.

Tesis, Eğirdir Gölü ve Gölcük Tabiat Parkı da dahil olmak üzere Isparta’nın önemli turistik yerlerinin yakınında yer alması sayesinde misafirlerine, kenti keşfetmek için mükemmel bir lokasyon olanağı sunuyor.  Otel ayrıca, Isparta Süleyman Demirel Havalimanına sadece 25 kilometre uzaklığıyla ana ulaşım bağlantılarına kolayca ulaşılabilecek mesafede.

Hilton’un dünyanın en yenilikçi oteli olma taahhüdünün bir parçası olarak Hilton Garden Inn Isparta, Hilton’un akıllı otel uygulaması Dijital Anahtar’ın (Digital Key) da hayata geçirildiği Türkiye’deki Hilton markalı ilk otel olma özelliğine sahip. Mobil özellikli oda anahtarı teknolojisi sayesinde misafirler, dijital check-in yapabilecek oda seçiminde akıllı teknolojiyi kullanabilecek. Böylece sıklıkla seyahat edip sürekli otel değiştiren misafirlerin resepsiyonda vakit kaybetmeden doğrudan odasına çıkması sağlanacak. Uygulama ayrıca bir ilk olarak misafirlerin otelin düzenine ve dış çevresine göre diledikleri odayı seçmelerini sağlıyor. Hilton’un ayrıcalıklı misafir programı Hilton Honors kapsamında sunulan bu hizmetle, Dijital Anahtar’ı tek bir tuşla kullanarak odalarının penceresini ya da oda aydınlatmalarını kolaylıkla ve güvenle açabilecek.