(Weltew Home)’dan BOSTON Yemek Odası Takımı…

Weltew Home’un Boston Yemek Odası Takımı; duvar ünitesi, masa, 6 sandalye, konsol ve kaşıklıktan oluşuyor. İzlanda mavisi ve sedef renkleri ile üretilen Boston Yemek Odası Takımı, klasik dokusu ve tasarımındaki iddialı detaylarla öne çıkıyor.

Weltew Home’un ahşap dokusu ile salonlarda sofistik bir konsept oluşturan Boston Yemek Odası, sıradanlıktan hoşlanmayanlar için tasarlandı. Modern ve klasik çizgilerin uyumla yansıtıldığı Boston Koleksiyonu, kullanım alanını artırılabilmek için açılabilir fonksiyonellikteki masası ve sırt cephelerindeki ince detaylı kulplu sandalyeleriyle dikkat çekiyor. Yemek odası takımında; alt blok ve alt blok + üst blok olarak iki şekilde de kullanılabilen duvar ünitesi ile birlikte işlemeli desenli konsol ve kaşıklık parçaları yer alıyor.

Yurt içi ve yurt dışında 600’ün üzerinde satış noktasında müşterilerine ulaşan Weltew Home, yenilenen kimliği, güvenilen kalitesi ve devam eden 2017 fiyatları ile kullanıcılarını mağazalarına bekliyor.


Weltew Home:
Weltew mobilya, 1996 yılında Bursa İnegöl’de mobilya sektöründe üretim ve pazarlama faaliyetlerine başlayarak, yüksek tuttuğu hedefler doğrultusunda sürekliliğini sağladığı büyüme trendiyle, kendinden söz ettiren bir firmadır. 
45.000 m²’si kapalı olmak üzere toplamda 90.000 m²’den oluşan, yüksek teknolojiye sahip makine parkuru, modern tesisleriyle istihdam ettiği 400’ü aşkın personeliyle WeltewHome, aylık 2400 takım panel mobilya, 2100 takım oturma grubu, 1700 takım baza, 2400 adet yatak üretim kapasitesine sahiptir.

Tüketici hakları doğrultusunda sunduğu satış sonrası hizmetleriyle Weltew Home, müşteri memnuniyetini sürekli kılmaktadır. Weltew Home, genç ve dinamik kadrosu, 100’ün üzerinde model çeşidiyle Türkiye de mobilya sektörüne yön veren firmaların içerisinde yer almaktadır. Weltew Home, yurt içinde 2 bölge bayii, 460 satış noktası, 20 showroom, dünya pazarında ise 42 ülkede 139 satış noktası ile geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Weltew Home, üretim kapasitesi ve üretim tesisleri ile mobilya sektöründe ülkemizin önde gelen mobilya markalarından biridir.