(Baymak) İletişimde Engelleri Kaldırdı!

Ürünlerinde kullandığı son teknolojinin yanı sıra her zaman “Önce İnsan” diyerek hizmet ve uygulamalarını geliştiren Baymak, “İletişimde Engelleri Kaldırıyoruz” projesi ile işitme ve konuşma engelli kullanıcıların en iyi hizmeti alabilmesi için çalışıyor.

Ürünlerin kurulumdan bakımına tüm ihtiyaçları 7 gün 24 saat ulaşılabilir olan Çağrı Merkezi -444 0 235ve Online Self Servis uygulamaları aracılığıyla sunan Baymak, tüm kullanıcılarına aynı kalitede hizmet sunabilmek için “İletişimde Engelleri Kaldırıyoruz” projesini hayata geçirdi.

İşitme ve konuşma engelli kullanıcılarının cep telefonlarıyla Baymak Çağrı Merkezi’ne SMS göndermeleri yeterli. Türk Telekom ile gerçekleştirilen işbirliği sonucunda SMS gönderimine uyumlu hale gelen çağrı merkezi, alınan tüm talepler en kısa süre içerisinde değerlendirilip, işleme alınıyor. Ayrıca tüm tüketicilerin www.baymak.com.tr adresine girerek kullanabilecekleri Self Servis uygulamasında, engelli kullanıcılar açıklama bölümüne not ekleyerek bilgilendirmede bulunabiliyorlar.

Tüm kullanıcılarının aynı kalitede ilk çalıştırma, bakım ve onarım gibi tüm taleplerini en kısa sürede karşılayan Baymak, İletişimde Engelleri Kaldırıyoruz projesiyle topluma saygılı, insana değer veren sürdürülebilir projelerini hayata geçirmeye devam ediyor.


Baymak:
49 yılı aşkın köklü bir geçmişe sahip olan Baymak, Tepeören’de toplam 60.000 m2 alan üzerinde, iki üretim tesisi ile faaliyet göstermektedir. Türkiye’nin önde gelen üreticilerinden olan Baymak’ın Türkiye genelinde, 1000 ‘e yakın bayisi, 2100’den fazla satış noktası ve 1500’ün üzerinde servis teknisyeni bulunmaktadır. 700’ün üzerinde çalışanı bulunan ve her zaman ileri teknoloji ile üretim yapmayı hedefleyen Baymak, 2013 yılı itibariyle %100 BDR THERMEA Grup şirketi haline gelmiştir. BDR Thermea Grubu, Baxi (İngiltere)-De Dietrich (Fransa) ve Remeha (Hollanda) şirketlerinden oluşan, Türkiye, İngiltere, İtalya, Almanya, Fransa, İspanya ve Hollanda’da bulunan üretim tesisleri ile 3 milyar doları aşan ciroya ve 7.000’e yakın çalışana sahip, ısıtma sektöründe Avrupa’nın 3. dev grubu olarak 70 ülkede aktif ticaret yapan öncü bir Hollanda firmasıdır.

Baymak/BDR Thermea; ısıtma, yenilenebilir enerji, su ısıtıcılar, soğutma ve su teknolojisi kategorilerinde üretim, ihracat ve ithalat yapmaktadır. Isıtma alanındaki ürünleri arasında kombi, yoğuşmalı kombi, yer tipi kazan, kat kaloriferi, panel radyatör, havlu radyatör, vana ve genleşme tankları yer alırken, iklimlendirme alanında; split klimalar, salon tipi klimalar ve ısı pompaları ile tüketicilere ulaşmaktadır. Yenilenebilir enerji alanında; güneş kolektörleri, biomass kazanlar, biodiesel brülörler, fotovoltaik sistemler ile sektördeki yerini alırken, su ısıtıcıları ve su teknolojileri alanında ise termosifon, termoboyler, gazlı şofben, boylerler, sirkülasyon pompaları, dalgıç pompalar, atık su pompaları, çok kademeli kendinden emişli santrifuj pompalar ve hidroforlar ile Baymak/BDR Thermea güvencesini kullanıcılarına sunmaktadır.