Barbara Becker İmzalı Yepyeni Bir Koleksiyon: “b.b. home passion VI

African Soul

Ünlü tasarımcı Barbara Becker’ın köklerinden ilham aldığı “b.b. home passion VI” duvar kağıdı koleksiyonu ile farklı kültürlerin etkisini evinize yansıtabilirsiniz.

Barbara Becker’ın; birbirinden farklı kültürlerin etkisini taşıyan, sofistike renklere ve tasarımlara yer verdiği koleksiyonunda; African Soul, Highland Clan ve Heimat olmak üzere üç farklı tema bulunuyor.

African Soul:

Afrika’nın, sizi kucaklayan, insanlarının birlikte şarkı söyleyip dans ettiği renkli bir kültürü vardır. Cesur renkleri ve farklı desen kombinasyonları ile Etno stilinin doğduğu bu topraklar, kıyafetlerinde olduğu kadar yaşam alanlarında da zengin bir çeşitlilik taşır.

African Soul teması, zıt renk kombinasyonlarına sahip rengarenk ananasların, etnik ve geometrik tasarımların yanı sıra, eski plastik çantaları değerlendirerek dokudukları sepetleri andıran örgü desenleri ile, bu kültürün tüm güzelliklerini yansıtacak ve sizi kısa bir Afrika turuna çıkaracak.

Highland Clan

Highland Clan:

Yeşil yaylalarında otlayan öküzleri, çoşkun akan şelaleleri, berrak gölleri ile harika bir doğa manzarasına tanık olabilir, hafif bir meltemle uzaklardan kulağınıza kadar gelen gayda seslerini dinleyebilirsiniz.

İşte, eşsiz doğa güzelliği ve kendine özgü kültürü ile İskoçya ile tanışın!

Highland Clan teması, geleneksel kıyafetlerinden ilham alarak yer verdiği ekose desenlerinin yanı sıra ağaç, İskoçya’nın doğasını yansıtan desenleri ile de sizi adeta büyüleyecek!

Heimat

Heimat:

Almanya’nın güneyinde hava güzel olduğu zamanlar insanlar dışarıda buluşur, şehre veya doğaya dolaşmaya çıkarlar. Doğal güzelliğinin yanı sıra kendine özgü mimarisi ile hayran kalacağınız evleri ve festival zamanlarında geleneksel kıyafetlerle dolaşan neşeli insanları ile Almanya, etkileyici bir atmosfere sahiptir.

Heimat teması, Almanya’nın doğası ve mimarisinden ilham aldığı, taş ve ahşap gibi doğal dokuları yansıtan tasarımlarının yanı sıra, geleneksel kıyafetlerini anımsatan çiçek desenleri ile de evinizde fark yaratacak.


HannaHome:
Modern bir marka yönetimi firması olan Hanna Brand Management çatısı altında, kurulduğu 2009 yılından bu yana “Dekorasyonda ilk adres” sloganı ile yola çıkan HannaHome, “ev ve yaşam konseptine” yepyeni bir soluk getirmek amacı ile Rasch, Sirpi, Armani/Casa, RaschTextil, HannAtelier, Meister, Kronotex, Design ID, Norwall, Sellers&Josephson, Ascot, Artworks ve SchulteRäume olmak üzere dünyanın lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan duvar kağıdı ve parke ürünleri ile yaşam alanlarına değer ve estetiği bir arada sunmaktadır. Gerek son kullanıcı gerek profesyonellerin dekorasyon ihtiyaçlarına hızlı ve bütünlük içerisinde çözüm bulmak üzere ürünlerini Türkiye genelindeki PartnerClub üyesi mağazalarda müşterileri ile buluşturan HannaHome, aynı zamanda sektörel projelere yönelik ürün tedarik hizmeti de vermektedir.