(Kalekim)’den YÜKSEK DAYANIMLI Zeminler

Kuvars ve korund agregalı toz yüzey sertleştiriciler Tecnica 32 DS ve Tecnica 34 DS sayesinde yüksek ağırlıklara maruz kalacak zeminler artık çok daha güçlü hale getirilebiliyor.

Çimento esaslı, kuvars agregalı Tecnica 32 DS ve korund agregalı Tecnica 34 DS, orta ve ağır yüke maruz kalacak, taze beton yüzeyler üzerine, toz halde serpilerek uygulanan, kullanıma hazır yüzey sertleştirici malzemeler. Ağır yük altında kalacak zeminler için geliştirilen Tecnica 32 DS ve Tecnica 34 DS, uygulama alanları arasında iç ve dış fark etmeksizin; endüstriyel tesis zeminleri, hangar ve atölyeler, garaj ve otoparklar, depolar, yükleme boşaltma alanları, lastik tekerlekli araç trafiğine maruz alanlar gibi geniş bir yelpazeyi barındırıyor.

Tecnica 32 DS ve Tecnica 34 DS taze döşeme betonu üzerine kolayca uygulanabiliyor ve düzgün ve homojen bir yüzey elde edilmesini sağlıyor. Ürünler uygulandıkları yüzeye sadece yüksek dayanım sağlamakla kalmıyor. Mekanik yük nedeniyle oluşan aşınmayı önlediği gibi, darbelere karşı direnci yükseltip yüzey tozumasını da geciktiriyor.

Tecnica 32 DS ve Tecnica 34 DS (+5)-(+35)°C derece aralığındaki betona uygulanabiliyor, m2başına 4-6 kg tüketim yeterli oluyor.