(ProLine)’dan KOMPAKT Kablolama Çözümleri…

Türkiye’nin kabinet üreticisi Estap, yeni nesil ProLine duvar tipi kabinetleriyle sıradanlığa meydan okumaya devam ediyor. Tasarımı ve gelişmiş yapısal üstünlüklerinin yanı sıra sunduğu kullanım kolaylıklarıyla da farkını ortaya koyan ProLine, kısıtlı “U” alan ihtiyaçları için güçlü, kompakt ve profesyonel kablolama çözümleriyle kabinet kavramına yeni bir boyut kazandırıyor. 

Türkiye kabinet sektöründe Türk Standartları Enstitüsü’nün (TSE) onaylandığı ilk firma olan Estap, son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği ProLine duvar tipi kabinet ile sektöre farklı bir bakış açısıyla baktığını bir kez daha kanıtlıyor.

Ana profil yapısı estetik görünümlü ve mekanik direnci artıran “U” şeklinde olan ProLine, her bir profilinin 90° lik açısı ile 5 bükümden oluşması sayesinde de güçlü bir yapı sunuyor.

Taşıyıcı profillere ihtiyaç duymaksızın 80 kilograma varan taşıma kapasitesiyle rakiplerine fark atan ProLine serisi, 105º açılabilen ön kapısıyla kullanıcısına rahat bir kullanım alanı bırakıyor. “O” tipi kilit ile açılabilir, sökülebilir yapıdaki yan panelleriyle ProLine serisi, duvar tipi kabinet sistem odalarının yanı sıra küçük ofislerde de rahatlıkla kullanılıyor.

Estap ProLine, kablo giriş paneli, hareket ettirilebilir yapısı sayesinde kabloların kabinet içerisine zarar görmeden yerleştirilmesine ve sabitlenmesine olanak sağlıyor. Toza karşı koruma sağlamak amacıyla hareket ettirilebilir ve yer değiştirilebilir kablo giriş kapama panelleriyle ProLine, kablo geçişlerinde rahatlık ve esneklik sunuyor.