Alize Koleksiyon ile RAHATLIK ve HUZUR Bir Arada…

Türkiye’nin ev dekorasyon markası Biev, hayal ettiğiniz evi yaratmak için özgün ve şık tasarımlarına Alize Koleksiyonu ekledi.

Yalın formları ve dokusu ile dingin bir atmosfer yaratan Alize Koleksiyon, doğanın mükemmelliğini evinize taşımayı amaçlıyor. Hem rahat hem de huzurlu bir yaşam alanı isteyenler için akasya ağacından üretilen koleksiyona ait parçalar, sıkı ve güçlü dokularının yanı sıra esnek yapıları ile dikkat çekiyor.

Büfe, konsol, tv ünitesi, yemek masası ve dört sandalyeden oluşan koleksiyona isteğe bağlı olarak sandalye eklenebiliyor.

Alize ürünleri darbe almaya ve sürtünme işlemine karşı yüksek direnç gösterirken, düzgün ve parlak zemini sayesinde her tarz kanepe ve koltuk takımı ile uyumlu mekanlar yaratıyor.


BİEV:
1984 yılında açılan ilk züccaciye mağazası ile temelleri atılan Biev, doğuşu sayılabilecek bu ilk adımdan sonra ev – yaşam kültürünün gelişmesi ve zenginleşmesi yönünde sürdürdüğü çalışmaları ve yarattığı öncü markalarının ardından 2007 yılında kuruldu. Biev, kendisine ait mağazaları,  franchise mağazaları ve online alışveriş sitesi ile seçkin bayi ve satış noktalarında kişiye özel ve keyifli alışveriş deneyimi sunarken, ev-yaşam trendlerine yön veren yenilikçi bakış açısı ile sıcak ve huzurlu alanlar yaratıyor. Hayattaki duruşunu, motivasyon kaynaklarını evi ile paylaşanlara yönelik mobilyadan aksesuara, aydınlatmadan ev tekstil grubuna geniş bir yelpazede dekorasyona dair pek çok farklı tarz ile müşterilerine yaratıcılıklarını ortaya çıkaracak fikirler sunan Biev, bugün milyonlarca evde dekorasyon zenginliği yaratıyor. ‘’Hayalinizdeki gibi Biev’’ mottosu ile kendi stilini yaşam alanlarına yansıtanların vazgeçilmezi olan Biev, özgün bakış açısı, trendlere göre şekillendirdiği ürün çeşidi ve dekorasyona yönelik yaratıcı fikirlerinin yanı sıra güçlü marka kimliği ile dünya markası olma yolunda ilerlemeye devam ediyor.

Detaylı bilgi için: www.biev.com.tr
www.instagram.com/biev.com.tr
www.facebook.com/biev.com.tr
www.twitter.com/bievcomtr
www.youtube.com/BievTr