Hastaneleri Planlarken (Legrand) Uzmanlığı Yanınızda!

Hepimizin hayatında kritik bir noktada konumlanan hastaneler, proje aşamasından bitiş anına kadar master planlar çerçevesinde kurgulanıyor. Hijyen konusundan genel mekan tasarımlarına, güvenlik konusundan yönetime kadar her şeyin titizlikle projelendirildiği hastanelerin pek çok ihtiyaca aynı anda cevap vermesi ise en kritik konuların başında geliyor. Bu farkındalıkla Legrand, hastane ortamlarında hasta konforu, hijyenik çözümler, etkin enerji kullanımı ve kaliteli aydınlatma çözümleri ile tüm beklenti ve ihtiyaçları karşılayarak hasta ve hasta yakınlarının yaşamını konforlu hale getiriyor.

İnsan sirkülasyonunun yoğun olduğu hastaneleri kurgularken hasta konforundan, hijyenik çözümlere, etkin enerji kullanımından kaliteli aydınlatma çözümlerine kadar her şeyin titizlikle projelendirilmesi gerekiyor. Bu farkındalıkla da bina, elektrik ve dijital altyapıları için ürün ve sistemler konusunda uzman olan Legrand, Ar-Ge destekli inovasyon harikası ürünleriyle, genel mekanların gereksinimlerine uygun, estetik ve işlevsel çözümler sunuyor.

 

Yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon

Kullanılacak aydınlatma çözümlerinde, sisteme entegre edilmiş akıllı aydınlatma kontrol sistemlerinin büyük önem taşıdığının farkındalığıyla Legrand, Antimikrobiyal Anahtar Priz Serileri Sistem Armada, Emniyet Aydınlatma Armatürleri, Modüler Ürünler, Kuru Tip Transformatör, Kesme, Ölçme, Koruma Ürün Grupları ve Aydınlatma Yönetim Sistemleri’ni tüm bu ihtiyaçlara cevap verecek şekilde tasarlıyor. Legrand mühendisleri tarafından genel mekanlar için geliştirilen ve markanın amiral gemilerinden olan Sistem Armada Antimikrobiyel Seri, Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle sağladığı yüzde 99,9 self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Ayrıca Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgeleniyor. Sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlayan LED’li emniyet aydınlatma armatürlerini Legrand, çevresel etkileri de düşünerek tasarlıyor. Tamamen geri dönüştürülebilen Legrand Emniyet Aydınlatma Armatürleri, her türlü yapıda rahatlıkla kullanılıyor. İnce tasarımıyla da büyük beğeni toplayan armatürler; hastanelerden okullara, havalimanlarından AVM’lere kadar tüm mekanlarda bireyleri risksiz bölgelere yönlendiriyor.

Legrand tüm ürünlerini AB standartlarına uygun olarak üretiyor

Gelişmiş teknolojinin yanı sıra tasarımlarıyla da büyük beğeni toplayan Legrand ürünleri, genel mekanları profesyonel çözümlerle buluşturuyor. Yeni nesil teknolojileri sayesinde kullanıcısını kesintisiz kullanımla buluşturan Legrand; akıllı ürünleri yüksek teknolojiyle donatılmış fabrikasında AB standartlarına uygun olarak üretiyor.