(Regus), MALTEPE ve KURTKÖY’deki Yeni Ofisleriyle Anadolu Yakası’nda…

Türkiye’deki yatırım atağını sürdüren hazır ofis alanının global oyuncusu Regus, İstanbul/Anadolu Yakası’nda Ekim ayında iki yeni ofis açtı. İş merkezlerinin Anadolu Yakası’na taşınmaya başlamasıyla burada artan hazır ofis ihtiyacını fark eden Regus, Maltepe ve Kurtköy’deki yeni lokasyonlarıyla bu ihtiyaca çözüm sunuyor. Sanayi ve ticaret merkezlerine Regus kültürünü ve konforunu taşımaya odaklandıklarını söyleyen Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, “İki yeni ofisimize hem kurumsal şirketlere hem de start up’lara ve girişimcilere ulaşacağız” dedi.

Dünyanın en büyük hazır ofis tedarikçisi Regus, bu alandaki öncü kimliğini Türkiye’de de hız kesmediği yatırımlarıyla sürdürüyor. Türkiye’de 2017 itibarıyla 18’inci yaşını kutlayan Regus, toplam lokasyon sayısını Ekim ayı başında biri Maltepe’de diğeri Kurtköy’de olmak üzere İstanbul/Anadolu Yakası’nda açtığı iki ofisle 24’e taşıdı. Bu iki yeni lokasyonla, Regus’un Anadolu yakasındaki hazır ofis sayısı da altıya ulaştı. Böylece İstanbul’da 18 ofisle hizmet verir hale gelen şirketin, Ankara’da iki, Adana, Gaziantep, İzmir ve Bursa’da da birer ofisi bulunuyor. Yeni lokasyon ve ofis planları da yakın dönem ajandasında yer almayı sürdürüyor.

Doğru Hedef Kitleye, Doğru Merkezle Ulaşıyor

Regus’un yeni ofislerinin yerlerinin belirlenmesinde “doğru hedef kitleye, doğru merkezle ulaşma” vizyonunun önemli bir etkisi var. Kurtköy ofisinin yerinin İstanbul Teknopark ile doğrudan bağlantılı olduğu bilgisini veren Regus Türkiye Ülke Müdürü Murat Özgönül, Kurtköy’de beklentileriyle paralel şekilde genç kitlenin yüksek talebiyle karşılaştıklarını ifade etti. “İstanbul Teknopark’ta ağırlıklı olarak teknoloji odaklı şirketler ve start up’lar yer alıyor. Telefon hattı, sınırsız internet, veri güvenliği başta olmak üzere özellikle teknolojik olanaklarla tasarladığımız ofislerimizle Teknopark’a yakın bir ‘çalışma ortamı alternatifi’ sağlıyoruz” diyen Özgönül, bunun altyapısı için de önemli yatırımlar yapmaya devam ettiklerini dile getirdi. Maltepe E-5 Otoyolu üzerinde Küçükyalı ve Maltepe metro duraklarının arasında yer alan Maltepe ofisinde ise talebin daha çok kurumsal şirketlerden geldiğini de sözlerine ekledi.

Aydınlık Ofislerle Verimi Artırıyor

Regus, bin 150 metrekare büyüklüğe sahip Maltepe ve bin 100 metrekare alana yayılan Kurtköy ofislerinin dizaynında daha farklı bir dekorasyon tercih etti. İç-dış ofis kaygısı olmaksızın herkesin gün ışığından faydalanması üzerinde durulan söz konusu dekorasyonda özellikle cam sayısı artırıldı. Böylece daha aydınlık bir çalışma alanı sağlanırken, çalışanların kendilerini daha ferah bir ortamda hissetmesi ve böylece işlerine daha kolay odaklanması ve verimli çalışması da amaçlanıyor.


Regus:
100 ülkede, 3.000 lokasyondan oluşan ağımız dünyanın önde gelen noktalarında birkaç dakikalığına veya birkaç yıllığına çalışmak için uygun, yüksek kalitede ve çalışmaya hazır ofisler sunan 4 milyon metrekareyi kapsamaktadır. Google, Toshiba ve GlaxoSmithKline gibi şirketler esnek çalışabilmek ve dünya genelinde büyüdükçe şirketlerinin daha başarılı olmasını sağlamak için Regus‘u tercih etmektedir.

Esnek çalışmanın anahtarı uygunluktur. Bu yüzden Regus, 2,3 milyon üyenin ihtiyaç duyduğu her yerde (şehir merkezleri, banliyö bölgeleri, alışveriş merkezleri ve perakende satış noktaları, tren istasyonları, üniversiteler, otoban servis istasyonları ve hatta vakıf, dernek merkezlerinde) size çalışabileceğiniz alanlar sunmaktadır. Grubumuzun içinde yer alan RegusRegus Express, Signature Group, Open Office, Spaces ve Kora gibi markalar ile geleneksel ofislerden yaratıcı düşünceyi ve işbirliğini artıran hareketli ve yaratıcı ortamlara kadar, her şirket kendisi için uygun bir çalışma konsepti bulmanın ayrıcalığını yaşamaktadır. 1989’da Brüksel, Belçika’da kurulan Regus‘un merkezi Lüksemburg’da bulunmakta ve şirket Londra Menkul Kıymetler Borsası’nda işlem görmektedir. 

Detaylı bilgi için: www.regus.com.tr