(BETONART) Yazar Buluşmaları #54, 14 ARALIKta!

BETONART’ın Atilla Yücel konuk editörlüğünde “Louis Kahn” temasıyla hazırlanan 54. sayısı için düzenlenecek yazar buluşması, 14 Aralık 2017 günü Studio-X İstanbul’da gerçekleştiriliyor.

Her sayıda farklı bir konuk editör işbirliği ile farklı bir temada hazırlanan mimarlık, tasarım ve sanat dergisi BETONART, 2015 yılından bu yana her sayının ardından, ele aldığı tema paralelinde konuk editör ve yazarlarını okurlarıyla buluşturuyor. Dergiye katkıda bulunanların hem dergi ekibiyle hem de birbirleri ile tanışma, görüşme fırsatı bulduğu, dergi ekibi, konuk editör ve yazarlarla o sayının hikayesinin paylaşıldığı, sayfalara sığmayanların, akıllara takılanların hep birlikte tartışıldığı, tema ile sınırlı kalmayıp mimarlık, tasarım ve sanata dair gündemde ne varsa hepsinin konuşulduğu BETONART Yazar Buluşmaları #54 Studio-X ev sahipliğinde ve Aklime Polat Kahveleri eşliğinde gerçekleşiyor.

Buluşma kapsamında “Louis Kahn” temalı 54. sayının konuk editörü Atilla Yücel, sayının yazarlarından Saitali Köknar, Burak Altınışık ve Tayfun Gürkaş ile, yine sayıda yazan Funda Uz’un moderatörlüğünde bir araya geliyor.


Moderatör:
Funda Uz

Konuşmacılar:
Atilla Yücel
Saitali Köknar
Burak Altınışık
Tayfun Gürkaş

Tarih: 14 Aralık 2017
Saat: 19:00
Yer: Studio-X İstanbul


BETONART:
BETONART odağına beton malzemesini alan ve 3 ayda bir yayınlanan mimarlık ve tasarım dergisidir.

BETONART, Betonun nitelikli ve yenilikçi kullanım örneklerine yer verirken mimari kültür, tasarım, teknoloji ve sanat ile okurlarını buluşturur. Ocak 2012’den itibaren Binat İletişim ve Danışmanlık tarafından yayınlanmaya başlanan dergi, bu tarihten itibaren dijital iletişime de olanak vererek bir yenilenme ve değişim sürecine girdi. 32.sayıdan itibaren bir konuk editör ve onun işlediği bir tema ile yayınlanıyor.

BETONART’ın okur kitlesi yapı sektörünün ve tasarım dünyasının tüm paydaşlarından oluşuyor. Betonla yapılan nitelikli tasarımların ön planda tutulduğu dergi, okurları iyi uygulama örnekleriyle buluştururken mimarlık kuramı, teknoloji, sanat ve tasarım gibi bu sektörün profesyonellerinin ilgi alanını 360 derece kapsayan bir içerik sunuyor.

Etkinlik Facebook Sayfası: https://www.facebook.com/events/1949725465244932/

Detaylı bilgi için www.betonart.com.tr