(Decovita)’dan Rosso Royal ile KIRMIZI Dokunuş…

Decovita Seramik, yeni yıla pozitif bir başlangıç yapmak isteyenler için, kırmızının güçlü etkisini yaşam alanlarına taşıyor. Decovita’nın yeni ürünü Rosso Royal, zengin damarlı yapısı ve sıcak renk geçişleriyle adeta bir tabloyu andırıyor.

Trendleri belirleyen tasarımlarını mükemmel baskı ve renk kalitesiyle sunan Decovita, kırmızının güçlü ve pozitif enerjisini yaşam alanlarına taşıyor.

Decovita’nın doğal taş grubunda yer alan Rosso Royal, zengin damarlı yapısı ve sıcak renk geçişleriyle üç boyutlu bir görünüm oluşturuyor. Ürünün en önemli özelliklerinden biri de, duvar panosu olarak kullanılabilmesi. Soft tonlardaki bir duvar üzerinde zıt renklerin eşsiz uyumunu yansıtan Rosso Royal, küçük bir dokunuşla yaşam alanlarının tüm havasını değiştirmek isteyenler için ideal bir seçenek sunuyor.

Decovita’nın tüm ürün gruplarında olduğu gibi hem yer hem de duvarda kullanılabilen Rosso Royal, iç mekanların yanı sıra binaların dış cephelerinde de uzun yıllar boyunca ilk günkü canlılığını ve kalitesini koruyor. Özel bir sır tekniği uygulanan parlak ve pürüzsüz yapıdaki ürün, bahar yağmurlarından, dondurucu soğuklardan ya da yakıcı güneşten etkilenmiyor.


Decovita Seramik:
Decovita Seramik, kaliteli seramik üretimini, dünyanın dört bir noktasından çıkarılan 1862 çeşit doğal taş deseninden elde edilen şık görünüm ile sunmaktadır. 2004 yılında kurulan Decovita Seramik ilk dönemlerinde, dünyanın önde gelen seramik şirketlerinin temsilciliğini yürütmüş; ayrıca Uzakdoğu’daki üstün teknolojik altyapıya sahip fabrikalarda, Decovita markasıyla OEM üretimi yaptırmıştır. İthalat yapan bir firmadan, üreten ve ihracat yapan bir firma konumuna geçme kararı alan Decovita Seramik, 2016 yılında Bilecik ilindeki Bozüyük Organize Sanayi Bölgesi’nde kurduğu fabrikada sırlı porselen seramik üretimine başlamıştır. İlk etapta yıllık dört milyon metrekare yer ve duvar seramiği üretmeyi hedefleyen Decovita Seramik, baskı – renk kalitesi, sabit ölçü güvencesi ve çizilmelere / kimyasallara dayanıklılığı ile ön plana çıkmaktadır. Merkezi İstanbul Kayaşehir’de bulunan Decovita Seramik, tüm Türkiye’ye yayılan bayi ağı ve internet sitesi üzerinden sipariş imkanıyla lüks segmentteki ürünlerini ulaşılabilir fiyatlar ile tüketicileriyle buluşturmaktadır.