(ARCHITECT@WORK İstanbul) 2.KEZ Kapılarını Ziyaretçilere Açtı!

Avrupa’da 14 ülkede ve 22 şehirde düzenlenen, ayrıcalıklı karakteri ve yeniliğe odaklı benzersiz konsepti ile ARCHITECT@WORK, geçen yıl Türkiye’deki mimar, iç mimar ve diğer yapı uzmanlarının ilgisini çekmeyi başardı.

Bu yıl ikincisi düzenlenen ARCHITECT@WORK İstanbul 3-4 Kasım tarihlerinde Istanbul Fuar Merkezi’nde kapılarını ziyaretçilerine açıyor.

Yalnızca mimar, içmimar, tasarımcı ve diğer yapı uzmanlarının ziyaret edebildiği etkinlikte, üretici ve marka temsilcileri tarafından bu yıl 250’den fazla yenilikçi ürün sergileniyor.

Fotoğraf: Daph, Materia Malzeme Sergisi

Sergilenmek istenilen tüm ürünler, bağımsız bir mimar heyeti tarafından inovatif özelliklerine göre değerlendirilerek son derece ciddi secim kriterlerine tabi tutulmakta ve sadece bu heyetin onay verdiği ürünlerin etkinlikte sergilenmesine izin verilmektedir.

Etkinlikte tüm gün boyunca ücretsiz ikram servisi yapılan lounge alanları, yapı uzmanlarının bir buluşma noktası haline gelmektedir.

Fotoğraf: Daph, Wind of Boston Projesi ile Refik Anadol

Bu yıl Aydan Volkan – Kreatif Mimarlık , Firas Hnoosh Perkins+Will, Kayhan Çakanel – Efekta Architects, Nergiz Arifoğlu – Light Sytle, Önder Kaya – Öncüoğlu Mimarlık, Mustafa Öney – Öney Mimarlık, Sinan Kafadar – Metex Design Mimari ve Işık temasına dayalı ilham veren seminerlerde deneyimlerini ARCHITECT@WORK İstanbul’da ziyaretçilerle paylaşıyor.

Yenilikçi ürünlerin sergilenmesinin dışında, “Mimari ve ışık” temasına bağlı birçok ilgi çekici sergi de ziyaretçilerin beğenisine sunuluyor.

www.architectatwork.com adresinden ziyaretçi kaydınızı oluşturabilirsiniz.