(Canon), imageRUNNER ADVANCE Serisinin YENİ Üyelerini Tanıttı!

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, yüksek kaliteli belge çözümleri için geliştirdiği çok işlevli ve çevre dostu yazıcılar serisi grubundan imageRUNNER ADVANCE’e dahil olan en yeni ürünleri imageRUNNER ADVANCE C256i, imageRUNNER ADVANCE C356i ve imageRUNNER ADVANCE C356P’yi tanıttı.

Görüntüleme çözümlerinde dünya lideri Canon, çok işlevli yazıcı grubundan imageRUNNER ADVANCE serisine dahil olan en yeni ürünleri imageRUNNER ADVANCE C256i, imageRUNNER ADVANCE C356i ve imageRUNNER ADVANCE C356P’yi tanıttı. En yüksek üretkenliği sağlamak için tasarlanmış olan serinin yeni yazıcıları ile Canon; her boyuttaki işletmelere göre özel olarak uyarlanan, toplam baskı maliyetini düşüren, enerji verimliliği sağlayan, iş akışını iyileştiren ve üstün görüntü kalitesi sunan yenilikleri ile ses getiriyor.

Kullanıcı yorumları ile uzun süredir başarısını birinci segmentte sürdüren imageRUNNER ADVANCE C255, imageRUNNER ADVANCE C355 serilerini temel alarak geliştirilen yeni imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri işletmelere, dakikada 35 sayfaya* kadar baskı hızına sahip, modern ve hepsi-bir-arada cihazlar sunuyor.

Modern dizayn, pratik kullanım

Kullanımı oldukça kolay olan seriler10,1 inç dokunmatik, renkli ekranla çalışıyor ve ev, ofis kullanıcılarından KOBİ’lere ve büyük ofis binalarına kadar birçok modern iş ortamına uyacak şekilde kompakt olarak tasarlandılar.

Canon’un V2 renk teknolojisini, geliştirilmiş durum özelliklerini ve belge dayanaklılığı ile renk sabitliği sağlayan CS tonerlerini birleştiren imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri, yüksek hacimli baskı işlerinde bile tutarlı ve oldukça çarpıcı sonuçlar sunuyor. Tüketiciler, aynı zamanda profesyonel kalitede çıktılar elde etmek, zamandan tasarruf sağlamak, zımbalama ve sıralama işlevleri de dahil olmak üzere, cihazların çeşitli belge işleme özelliklerini de kullanabiliyorlar.

Zahmetsiz belge yönetimi

Çok yönlü imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri, tüm parkur genelinde baskı, taramayı kontrol etmeyi sağlayan ve merkezi bir çözüm sunan Canon’un uniFLOW ve Therefore yazılımları ile uyumluluğu sayesinde, zahmetsiz belge yönetimi de sağlıyor. Kullanıcıların hareket halindeyken baskı ve tarama işlerini yürütebilmelerine olanak tanıyan mobil baskı seçeneği de üretkenliği üst boyutlara taşıyor.

Kullanıcılar, doğrudan bir kablosuz bağlantı ile Canon’un mobil uygulaması Canon PRINT Business, Apple AirPrint ve Mopria gibi uygulamalara erişebilmenin yanı sıra, Canon’un Evrensel Oturum Açma Yöneticisi (ULM) ile maliyetleri yönetebiliyor ve baskı politikası belirleyebiliyorlar.

Cihazların gelişmiş tarama işlevleri, güvenli kullanıcı erişimi sağlamanın yanında, belgeleri Google Drive, Evernote ve Dropbox gibi birçok bulut platformunda paylaşabilme olanağı sunuyor. Yeni MFP’lerde standart olarak gelen HDD Şifreleme, IP/MAC adres filtresi, IPSEC ve yeni kablosuz LAN doğrulama gibi en son güvenlik özellikleri, güvenlik ayarlarının yönetimi ve uygulanmasını kolaylaştırıyor.

Çevre dostu yazıcılar

Uzun süren Ar-Ge çalışmaları sonucu seriye eklenen yazıcılar, sürdürülebilirliğe katkıları ve Tipik Elektrik Tüketimi (TEC) kullanımı ile enerji tüketimini düşük seviyelerde tutmasıyla (uyku modunda 0.8 W) çevre dostu olarak bir adım öne çıkıyorlar. Hatta çevreye olan etkilerini en aza indirmek amacıyla geri dönüştürülmüş malzemeler ve biyoplastik içeriyorlar. Tüm modeller Energy Star ve sıkı gereklilikleri olan Blue Angel’ın en son sertifikasyonları ile de uyumlu.

imageRUNNER ADVANCE C256 ve imageRUNNER ADVANCE C356 serileri, 1 Kasım 2017’den itibaren Avrupa genelindeki Canon satış ofislerinden ve seçilmiş yetkili dağıtıcılardan temin edilebilecek.

Ana Özellikler

imageRUNNER ADVANCE C256/356 serileri

  • A4 renkli MFP’ler
  • Dakikada 25 sayfa baskı hızı (imageRUNNER ADVANCE C256 serisi)/ Dakikada 35 sayfa (imageRUNNER ADVANCE C356 serisi)
  • Kompakt tasarım
  • 10,1 inç renkli dokunmatik ekran
  • V2 renk ve CS toner teknolojileri
  • Wi-Fi bağlanabilme
  • Google Drive, Evernote ve Dropbox’un dahil olduğu bulut hizmeti eklentileri
  • Apple Air Print ve MOPRIA Print ile uyumlu
  • Düşük enerji tüketimi, Blue Angel sertifikalı

Canon Avrupa:
Canon Avrupa; Avrupa, Ortadoğu ve Afrika çapında (EMEA) 116 ülkede temsilcilikleri bulunan ve 17.000’den fazla çalışanı istihdam eden Canon Inc. kuruluşunun bölgesel satış ve pazarlama operasyonudur.

Tüketiciye en üstün kalitede fotoğraf makinesini sağlamak hedefiyle 1937 yılında kurulan Canon’un Görüntünün Gücü’nü arttırmak için gösterdiği azimli çaba, teknolojisini diğer birçok pazarda genişlettiği gibi onu kişi ve kurumların görüntü ve bilgi teknolojisi ihtiyaçlarına çözüm sağlayan bir dünya lideri haline getirmiştir.

Canon’un sunduğu çözüm hizmetleri, dijital kompakt fotoğraf makinelerinden SLR makinelerine, televizyon yayını lenslerden portatif X-ray makinelerine ve çok işlevli ve üretim yazıcılarına kadar geniş bir ürün yelpazesini kapsamaktadır. Canon, müşterilerinin yaratıcı ihtiyaçlarını karşılayacak en zengin ve yenilikçi ürünleri ve hizmetleri sunmak amacıyla ağırlıklı olarak Ar-Ge alanına yatırım yapmaktadır.

Canon, amatör fotoğrafçılardan profesyonel baskı şirketlerine kadar her bir müşterisinin görüntülemeyle ilişkili her türlü tutkusunun hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Canon’un kurumsal felsefesi olan Kyosei ‘ortak fayda için yaşamak ve çalışmak’ anlamına gelmektedir.

Canon Avrupa, EMEA ülkelerinde çevresel etkisini asgari düzeye indirmeye odaklanarak ve müşterilerinin Canon ürünleri, çözümleri ve hizmetlerinde çevre duyarlılığına sahip olmasını destekleyerek sürdürülebilir işletme büyümesi elde etmek üzere çalışmaktadır. Canon, birinci sınıf çevresel etki yönetimi standardına sahip olduğunun bir göstergesi olan ISO 14001 küresel sertifikasını almaya hak kazanmıştır.

Canon Avrupa hakkında daha fazla bilgi için lütfen şu adresi ziyaret edin: www.canon.com.tr