(HannaHome)’dan “FANTASY DECO” ile Hayallere Yolculuk!

Rasch Textil markasının bebek ve çocuk odaları için özel olarak tasarladığı duvar kağıdı koleksiyonu “Fantasy Deco”, küçükten büyüğe herkesi büyülüyor!

Duvar kağıdında sağlıklı yüzey alternatifleri sunan Rasch Textil markası, tüm çocuklardan ve biraz da içimizdeki çocuktan ilham alarak tasarladığı duvar kağıdı koleksiyonu “Fantasy Deco” ile her çocuğun hayalini duvarlarına yansıtıyor.

Mickey Mouse’tan Dumbo ve Aslan Kral’a, Winnie The Pooh’tan Frozen ve Pamuk Prenses, Ariel gibi masal prenseslerine yer verdiği lisanslı desenleri ve desenleri tamamlayan rengarenk kombinleri ile “Fantasy Deco” koleksiyonu, çocukları ve hep çocuk kalanları hayallerine bir adım daha yaklaştırıyor.

Maviden pembeye, yeşilden sarıya birbirinden canlı renklerin, çizgili ve zigzag desenler ile eğlenceli kombinlerin yer aldığı “Fantasy Deco” duvar kağıdı koleksiyonu, çocukları kendi serüvenlerine çıkaracak sihirli bir atmosfer yaratıyor.

Rasch Textil’in tüm koleksiyonlarında olduğu gibi “Fantasy Deco”, insan sağlığına zararlı hiçbir maddeyi barındırmamasının yanı sıra kolay temizlenebilme, güneş ışınlarına dayanıklılık gibi birçok kalite ve teknik özelliğe de sahip. Bu özelliği ile koleksiyon, ailelere çocuklarının odalarında gönül rahatlığıyla kullanabilecekleri seçenekler sunuyor.


HannaHome:
Modern bir marka yönetimi firması olan Hanna Brand Management çatısı altında, kurulduğu 2009 yılından bu yana “Dekorasyonda ilk adres” sloganı ile yola çıkan HannaHome, “ev ve yaşam konseptine” yepyeni bir soluk getirmek amacı ile Rasch, Sirpi, Armani/Casa, RaschTextil, HannAtelier, Meister, Kronotex, Design ID, Norwall, Sellers&Josephson, Ascot, Artworks ve SchulteRäume olmak üzere dünyanın lider, kaliteli, yenilikçi ve fark yaratan duvar kağıdı ve parke ürünleri ile yaşam alanlarına değer ve estetiği bir arada sunmaktadır. Gerek son kullanıcı gerek profesyonellerin dekorasyon ihtiyaçlarına hızlı ve bütünlük içerisinde çözüm bulmak üzere ürünlerini Türkiye genelindeki PartnerClub üyesi mağazalarda müşterileri ile buluşturan HannaHome, aynı zamanda sektörel projelere yönelik ürün tedarik hizmeti de vermektedir.