EXPO REAL 2017’ye Türkiye’den Katılan TEK Marka (Parkolay) Oldu…

Dünyanın çeşitli bölgelerinden gelen yatırımcı ve profesyoneller, 4-6 Ekim tarihleri arasında Almanya’nın Münih kentinde bu yıl 20.si düzenlenen, Avrupa’nın en büyük gayrimenkul ve yatırım fuarı Expo Real Fuarı’nda buluştu.  65 ülkeden 2000’e yakın firmanın yer aldığı fuarda, PARKOLAY Türkiye’den tek katılımcı olarak Türkiye’yi başarıyla temsil etti.

Türkiye’nin ilk ve tek otomatik otopark sistemleri üreticisi olan Parkolay, sektördeki 20 yıllık deneyimi sayesinde yurtiçi ve yurtdışı birçok önemli projeye otopark uygulamaları konusunda profesyonel çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir. Parkolay Genel Müdürü Müştak Ağrikli’nin ev sahipliği yaptığı Parkolay standı uluslararası fuar katılımcıları tarafından yoğun ilgi gördü.

“Önceliğimiz Uluslararası Pazardaki İlişkilerimizi Güçlendirmek”

Parkolay Genel Müdürü Müştak Ağrikli fuarda yaptığı basın açıklamasında dünya standartlarına uygun, en ileri teknolojilerle üretim yapabildiklerini vurguladı. Ağrikli “%100 yerli üretim ile ülkemizde sektörün lider firması olmamızın yanı sıra üç kıtada yürüttüğümüz yurtdışı operasyon ile uluslararası pazarda önemli başarılara imza atmaya devam ediyoruz. Sahip olduğumuz uluslararası kalite anlayışımız sayesinde profesyonel rakiplerimizin de yer aldığı birçok ülkeye ihracat gerçekleştiriyoruz.  Almanya, İspanya, Avustralya şu an aktif projelerimizin yer aldığı ülkeler arasında yer alıyor. Ürünlerimizin sahip olduğu üstün standartlar katılımcıların dikkatini çekmesinin yanı sıra projelere sağladığımız inovatif çözümler fuardaki uluslararası inşaat profesyonellerinden tam not aldı. Önümüzdeki dönemde de uluslararası ilişkilerimizi güçlendirmeye öncelik vereceğiz.” dedi.


Parkolay:
Otomatik Otopark Sistemleri A.Ş.  çatısı altındaki Parkolay, Türkiye’nin ilk ve tek otomatik otopark sistemleri üreticisidir. %100 yerli üretim gerçekleştiren Parkolay; tasarım, üretim, projelendirme, uygulama ve satış sonrası dahil tüm alanlarda üstün kalite anlayışıyla hizmet vermektedir. Sektördeki 20 yıllık deneyimi sayesinde farklı sektörlerdeki yurtiçi ve yurtdışı birçok önemli projeye otopark uygulamaları konusunda profesyonel çözüm ortağı olarak hizmet vermektedir.

Parkolay, Türkiye’nin yanı sıra, Almanya, İspanya, Avustralya, İran, Kuveyt, Mısır’da projeler gerçekleştirmiştir. Bugüne kadar yaptığı projeler ile 25.000’in üzerinde park yeri alanı sağlamıştır.