Cersaie Fuarı’nın SONBAHAR Trendleri (Ege Seramik)’te…

Ege Seramik, Autumn 2017 Koleksiyonu ile İtalya’da dünya trendlerini ne kadar yakından takip ettiğini bir kere daha kanıtlamış oldu. 25-29 Eylül tarihlerinde İtalya Bologna’da gerçekleşen Cersaie Fuarı beklendiği şekilde yüksek bir katılım oranı ile tamamlandı.

Autumn 2017 Koleksiyonu kapsamında 30 yeni serisinin lansmanını gerçekleştiren firma Cersaie’de trend rüzgarları estirdi. Özellikle fosilleşmiş ahşap görünümlü tam parlak yüzeyli yeni serisi Symi ile tüm dikkatleri üzerine çeken Ege Seramik, yine yeni bir trendin öncüsü olacak gibi görünüyor.

Göksen Yedigüller

Fuarın bekledikleri gibi çok yoğun bir ilgi ile geçtiğini belirten Genel Müdür Göksen Yedigüller “Ege Seramik olarak yeni trendlerin öncüsü ve yaratıcısı olma iddiamızın ne kadar haklı ve gerçekçi olduğunu geçirdiğimiz Cersaie Fuarı ile bir kere daha görmüş olduk. Çok yoğun ilgi gördüğümüz ve Autumn 2017 Koleksiyonumuza tam not aldığımız bir fuar geçirdik. Özellikle fosilleşmiş ahşap görünümlü yeni Symi Serimizin gördüğü ilgi yeni bir trendin daha öncüsü olacağımızı kanıtlar nitelikteydi” dedi.

Boston; Yeni dekorasyon trendi spor şık mekanlar yaratabilmek. Boston Serisi ile artık trendleri yakalamak çok kolay. Ahşap dokulu rölyefleri ve beton görünümlü yüzeyi ile Boston, spor şıklığı yakalamanın en kalıcı yolu.

York; Ahşap ve betonun buluşması York Serisinde hayat buldu. Sezonun trendi olan bu buluşma York serisinin 5 renk ve 3 ebat seçeneği ile yaşam alanlarınızdaki alışılmış tarzı kökten değiştirmeye geliyor.

London; Mekanlarınızda tuğlanın getirdiği sıcak görünümü yakalamak artık çok kolay. Ege Seramik London Serisi, 6x25cm ölçüsü ile tuğlanın yeni alternatifi. Üstelik seramiğin uzun ömürlü kullanım avantajı ile birlikte.

Santa Fe; Doğal taş görünümlü karoları ve etnik desenli dekorları ile yeni Santa Fe Serisi Autumn koleksiyonunun en modern serilerinden biri. 6x25cm ölçüsü ile tuğla boyutunu doğal taş görünümü ve dekorları ile farklılaştıran Santa Fe, bej ve gri renk seçenekleri ile ferah ve modern mekanlar yaratmanın yeni adı.

Symi; İlklerin öncüsü Ege Seramik’ten ahşap görünümlü seramikleri yeniden yorumlayan yepyeni bir trend; fosilleşmiş ahşap görünümü. Autumn koleksiyon kapsamında sunulan Symi, fosilleşmiş ahşap görünümün yanı sıra tam parlak yüzeyi ile alanında benzersiz. 60x120cm boyutu ve 2 renk seçeneği ile Symi Serisi alışılmış ahşap görünümünde farklılık arayanların yeni favorisi olacak.

Iron; Seramikte beton görünüm modası bu sezonda hakimiyetini koruyor. Beton konseptinin yeni üyesi Iron en siyah tonuyla karşınızda! Beton dokunun siyahla yakaladığı asi görünüm sizi çok etkileyecek. Iron Serisi 3 renk ve 2 ebat alternatifi ile beton görünümün en iddialı üyesi.