(MEF Üniversitesi)’nde Workshop Haftası için AÇIK ÇAĞRI

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi 20-24 Kasım tarihleri arasında düzenlenecek workshop haftası için atölye yürütücülerini arıyor.

MEF Üniversitesi Sanat, Tasarım ve Mimarlık Fakültesi, her yıl eğitim-öğretim programında bir haftayı workshoplara ayırıyor. İlkini geçtiğimiz yıl gerçekleştiren fakülte, workshop haftasında tasarıma ve mimarlığa gastronomiden sinemaya, peyzajdan modaya birçok disiplinin kesişiminden bakma imkanı bulmuştu.

Fakülte, bu yıl için 20 Kasım-24 Kasım tarihleri arasında planlanan workshop haftasında atölye düzenlemek isteyen yürütücüler için bir açık çağrı düzenliyor. Açık çağrıda yürütücülerden tasarımla ilişkilendirilen çeşitli disiplinlerde farklı çerçevelerde tasarlayacağı workshoplar ile başvurması bekleniyor. Bireysel veya grup halinde başvurmak isteyenlerin yürütücü bilgilerini ve düzenlemek istedikleri workshopu anlatan başvuru formunu workshop@mef.edu.tr adresine 23 Ekim tarihine kadar e-posta göndermeleri gerekiyor.

Geçen yıl workshop haftasında düzenlenen atölyelere http://fada.mef.edu.tr/tr/fada-workshop-week-2016-2017 bağlantısından, başvuru formuna ise http://fada.mef.edu.tr/tr/fada-atolye-haftasi-2017-2018 bağlantısından ulaşılabilir.