(Schréder), İstanbulLight Fuarı’nda Ziyaretçileri ile Buluştu!

Tüm aydınlatma sektörünü tek çatı altında ve tek fuarda birleştiren 10. IstanbulLight Uluslararası Aydınlatma & Elektrik Malzemeleri Fuar Ve Kongresi, 21-24 Eylül 2017 tarihleri arasında AGID (Aydınlatma Gereçleri İmalatçıları Derneği) ve ATMK (Aydınlatma Türk Milli Komitesi ) desteğiyle İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşti. Schréder, 21- 24 Eylül 2017 tarihlerinde AGID ve ATMK desteğiyle İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenen İstanbulLight’da 9.Hall 131 nolu stantta çözümlerini tanıttı.

Schréder Aydınlatma’nın Genel Müdürü Zeynep Akkaya, IstanbulLight’ın bu sene yeni yapılanmasını önemsediklerini belirterek, “Bu yeni oluşumun firmamıza katma değer sağladığına inanıyoruz. Fuar tüm aydınlatma sektörü adına oldukça verimli geçti. En son teknolojileri ve yenilikleri takip etme fırsatı yakaladık. Bunun yanı sıra fuar kapsamında düzenlenen 11. Ulusal Aydınlatma Kongresi’nde ‘Led Dünyası’ndan Standart ve Sertifikalar’ başlıklı oturumun hem oturum sponsorluğunu üstlendik, hem de Schreder SA Grup Teknik Destek Mühendisi Mr. JeromeDehon’u ‘European Norm 13201 : 2015 Yol Aydınlatma Kriterleri Dokumanın Revize Edilmesi ve Getirilen Yenilikler’den söz etmek üzere ağırladık” dedi.

Enerji verimliliği, LED ve uzman eksikliği konularının ön plana çıktığı kongrede sektördeki sorunları tartışma imkânı bulduklarını ifade eden Akkaya, “Değişen dinamiklere ayak uydurmak için öncelikle bilinçlendirmeye, eğitime önem vermeliyiz. Yetkin istihdam için fırsatları desteklemeliyiz. Dünya’da ve Türkiye’de hızla artan bir trend olan enerji verimliliğini sağlamak üzere hayatımızda aydınlatma ile ilgili her çözüm arayışında LED kaçınılmaz bir gerçek.Enerji verimliliğinin artan önemi ile birlikte tasarım teknolojisinin de geliştiğini görüyoruz.Türkiye’de sürdürülebilir bir gelecek oluşturma vizyonumuz ile müşterilerimizin ihtiyacına göre verimli, sürdürülebilir, güvenli ve insanı önemseyen çözümler sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

 

Schréder aydınlatmanın geleneksel kapsamının ötesine geçerek, müşterilerine, güvenlik, rahatlık ve sürdürülebilir yaşam alanları sağlamada yardımcı olacak en yeni teknoloji çözümlerini sunuyor. Dünyanın en köklü dış aydınlatma şirketi Schréder’in aydınlatmanın ötesinde bağlantı olanakları öneren çözümleri, işletme konusunda güçlü faydalar sunarken, kamu ve özel yönetimli alanların tasarımcıları ve yöneticilerine farklı deneyimler yaratma konusunda yardımcı oluyor.

 


Schréder:
Dış aydınlatmada dünya lideri Schréder, 1907’de Belçika’da kuruldu. Dünya genelinde 48 şirketiyle müşterilerinin çözüm ortağı olan Schréder, kullanıcılara ilgi çekici deneyimler ile firmalara/kurumlara operasyonel faydalar sunan güvenli, konforlu, sürdürülebilir ve akıllı ortamlara dönüşen akıllı çözümler tasarlıyor ve geliştiriyor.

Schréder’in Türkiye’deki Çalışmaları
Türkiye’de, aydınlatma tasarımı ve çözümleri alanında adını gerçekleştirdiği Karadeniz Sahilyolu Tünelleri, Arkun Tüneli, Boğaziçi Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsü otoyol aydınlatma çalışmaları ve muhtelif otoyolların aydınlatma tasarımı ve uygulamaları ve İstanbul İstinye Park Alışveriş Merkezi’nin tüm dış aydınlatması, Samsun Sheraton dış cephe aydınlatması, Karaköy Balıklıhan cephe aydınlatması, Adana Pozantı otoyolu aydınlatması, Osman Gazi Köprüsü’nde köprü ve viyadüğün yol ve dekoratif aydınlatması ve ‘Taksim Meydanı ve Yakın Çevresi Düzenleme Projesi’ kapsamında Taksim Meydanı aydınlatması gibi projeleriyle duyuran Schréder, Belçika’da kurulduğu 1906 tarihinden itibaren dünyanın dört bir tarafında proje ve uygulama anlamında gerçekleştirdiği aydınlatma çözümleri ile tanınıyor. Güvenli, sürdürülebilir ve yönetilebilir aydınlatma tasarımı ve mühendisliği anlayışını tüm çalışmalarında temel dayanak noktası olarak belirleyen Schréder, dünyada yüzlerce kentin, otoyolun ve tünelin aydınlatmasını gerçekleştiren marka olarak biliniyor. http://www.schreder.com.tr