(3S Firuze Konakları) 360 Derece SANAL TUR İle Gezebilirsiniz!

3S Kale Holding’in Avcılar Firuzköy bölgesinde inşaatına devam ettiği 3S Firuze Konakları’nda inşaatın %60’ı tamamlandı ve anahtar teslimi 2018’e çekildi. Konut fiyatlarının 399.000 TL’den başladığı ve firma vadesiyle “48 ay, 0 faiz”avantajının sunulduğu projede ayrıca peşin ödemede %13 indirim uygulanıyor.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi Avcılar Kampüsüne yakınlığı dolayısıyla yüksek kiralama potansiyeline sahip bulunuyor. 3S Firuze Konakları’nda yaşam başladığında %40 değer artışı öngörülüyor.

1+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri içeren proje, 3S Kale’nin yüksek standartlardaki kalite anlayışı, malzeme seçimi ve uzman bir işçilikle hayata geçiriliyor. Projede kaliteli ve konforlu bir yaşam için; mutfak dolapları Lineadecor, mutfak tezgâhı Çimstone, banyo dolapları, vitrifiyeler ve armatürler Kale Banyo, banyo seramikleri Çanakkale Seramik, beyaz eşya Siemens, klima Mitsubishi Electric, pencere doğramaları Winsa, asansör Otis, çelik kapı Kale Çelik Kapı, iç kapılar Artella’dan tedarik edilirken, dış cephede ise Kalesinterflex tercih edildi.

3S Firuze Konakları, İstanbul Üniversitesi, Atatürk Havalimanı, Avcılar İDO İskelesi gibi önemli lokasyonlara yakınlığıyla merkezi bir noktada yer alıyor. Proje, Atatürk Havalimanı’na 10 dakika uzaklıkta; E-5, Avcılar İstanbul Üniversitesi Metrobüs Durağı ve yakın zamanda yapımı planlanan Yenikapı-Büyükçekmece Metrosu’na ise sadece yürüme mesafesinde bulunuyor.

Projeyi sanal tur ile gezmek için:
http://www.3sfiruzekonaklari.com.tr/tr/sanaltur