(TSMD) Akademi Eğitim Programı LANSMANI ve Hsieh Ying-Chun SUNUMU

Türk Serbest Mimarlar Derneği, daha önce sınırlı konularda yapılan eğitimlerin kapsamını genişleterek TSMD Akademi adı ile yeni bir program başlattı. Ekim ayı itibari ile proje yönetimi, inovasyon, pazarlama, finans, kişisel gelişim gibi konularda hem mesleki hem de kişisel becerileri arttırmaya yönelik program kapsamında eğitimler başlıyor.

19 Eylül 2017 Salı günü TSMD Mimarlık Merkezi’nde PMI Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Hafızoğlu ve GE Uluslararası Eğitim Danışmanlık’tan Prof. Dr. Ruhi Kaykayoğlu‘nun katılımı ile  bu eğitim programının lansmanı gerçekleşecek ve ardından Tayvanlı Mimar Hsieh Ying-Chun sunum yapacak.

Eğitim programı ile ilgili TSMD Yönetim Kurulu Başkan Aytek İtez şu açıklamada bulundu:

“Türk Serbest Mimarlar Derneği, 2012 yılında TSMD Mimarlık Merkezi’nin açılmasıyla ivmesini arttırarak hayata geçirdiği etkinliklerini geliştirerek mimarlık, kültür ve sanat ortamına katkılar sağlamaya devam etmektedir.

Daha önce sınırlı konularda yaptığımız eğitimlerin kapsamı genişletilerek bu sene TSMD Akademi adı ile yeni bir program başlatılmaktadır. Bu kapsamda Ekim ayı itibari ile başlayacak eğitimlerle proje yönetimi, inovasyon, pazarlama, finans, kişisel gelişim gibi konularda hem mesleki hem de kişisel becerileri arttırmaya yönelik bir program sizlere sunulmaktadır. Hem mimarlık ve yapı sektöründeki meslek profesyonelleri ve öğrencilerin hem de sektör dışından tüm ilgililerin katılabileceği bu eğitimler ile farklı konuları bir paket halinde en uygun şartlarda sunarak, sizlere hayat boyu yarar sağlayacak bir girdi sunmayı hedeflemekteyiz.

Detaylarını içerikte bulabileceğiniz eğitim programımızı hayata geçirmekten dolayı mutluluğumuzu paylaşıyor ve yeni eğitim programımızın meslek ortamına katkılar sağlamasını temenni ediyoruz.”

Eğitim içeriğine buradan ulaşabilirsiniz.