(DYO)’nun “BEJ-KAHVE”si ile Sonbahara SICAK Merhaba!

DYO, sonbahara hazırlandığımız bu mevsimde, doğadan ilham alarak hazırladığı ‘’Renk Yağmuru’’ adlı kartelada yer alan ‘kahve-bej’ tonlarını adresliyor. Özellikle soğuk havalarda vaktimizin büyük bölümünü geçirdiğimiz yaşam alanlarına doğallık ve dinginlik kazandıran ‘kahve bej ‘tonları ortamı sıcak hale getiriyor!

Havaların serinlemesiyle birlikte kapalı mekanlar yeniden düzenleniyor ve sonbahara hazırlanıyor. Türkiye’nin en köklü boya markası DYO’nun, ‘’Renk Yağmuru’’ isimli yeni kartelasında bulunan ‘bej-kahve’ tonlarındaki ‘’Renk Damlaları’’ ile yaklaşan sonbaharı karşılayabilirsiniz.

Toprağın, bereketin ve doğumun simgesi olarak kabul edilen ‘bej-kahve’ tonları yaşama olan inancı destekliyor. Hayata yeniden hazırlanmanın mevsimi olan sonbaharda ‘bej-kahve’ tonlarıyla boyanan mekanlar, ortamı ısıttığı gibi, mekana güven duygusunu da katıyor. Genellikle her renkle uyumlu bir doku oluşturan bej-kahvenin açık tonları mekana rahatlatıcı bir etki sağlarken, aynı zamanda şıklaştırıyor.

Kullanım alanı çok geniş olan ‘bej-kahve’ renk damlasından elde edeceğiniz açık tonları girişten oturma odasına, yatak odasından mutfağa yaşam alanlarınızın tümünde tercih edebilir, diğer renklerin bütünü ile de kombinleyerek dekorasyonunuzu zenginleştirebilirsiniz.

Kahvenin içinde yer alan sarı tonları zihinsel odaklanmayı sağlarken, yine kahvede bulunan kırmızı ise enerjik bir hava yaratmanıza da zemin oluşturuyor. Türkiye’de en fazla tercih edilen renklerden olan ‘bej-kahve’ tüm renkler arasındaki liderliğini sürdürüyor.


DYO’NUN YENİ RENK KARTELASI

DYO’nun ‘Renk Yağmuru’ adlı yeni kartelası 192 renkten oluşuyor. Kartela 8 farklı renk grubunu içeriyor. ‘Renk Damlası’ adını alan renk grupları; ‘mavi-turkuaz’, ‘yeşil-haki’, ‘kırmızı-magenta’, ‘mor-lila’, ‘turuncu-bakır’, ‘bej-kahve’, ‘gri-beyaz’, ‘sarı-hardal’dan oluşuyor. Tüketiciye zengin renk seçimi sunarak, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan DYO’nun her bir Renk Damlası’nda da 24 farklı renk tonu bulunuyor.