Türkiye’nin İLK Güvenlik Zirvesi “ISAF SUMMIT” Başlıyor…

Güvenlik, İş Güvenliği, Yangın, Akıllı Bina ve Siber Güvenlik sektörlerinin tüm yıl heyecanla beklediği buluşma noktası olan ISAF 2017, 14-17 Eylül’de İstanbul Fuar Merkezi’nde açılıyor!

Avrasya’nın en büyük sektörel etkinliği ISAF Fuarları kapılarını sektör öncülerine 21. kez açmaya hazırlanıyor. Her yıl düzenli büyüme oranıyla 20.000 m2’nin üzerine ulaşan etkinlik, bu yıl 22.000 ziyaretçiyi ağırlayacak.

*SECURITY , * IT SECURITY, * SMART HOME, * SAFETY & HEALTH , * FIRE&RESCUE fuarlarını çatısı altında toplayan ISAF, bu yıl “sektörün zirve buluşması” ISAF SUMMIT’e ev sahipliği yapıyor. Konferansların, ürün gösterilerinin, workshopların ve çalışma gruplarının düzenleneceği bu dev zirvede tüm sektör liderleri, profesyoneller ve akademisyenler sektörel gelişmeleri ve yeniliklerin her aşamasını değerlendirecek.

18 yıldır İstanbul’u Avrasya bölgesinin güvenlik ve emniyet sektörlerinin ticari merkezi haline getiren ISAF fuarı, bu sene yaptığı Yurtdışı Alım Heyeti ve Yurtdışı Ziyaretçi Organizasyonu çalışmaları ile 2017’de fark yaratmaya hazırlanıyor.

ISAF SUMMIT NEDİR?

ISAF Fuarı ile eşzamanlı olarak gerçekleşecek olan ISAF SUMMIT, bir sektör zirvesi olacak. Zirve kapsamında konferanslar, paneller, çalışma grupları, çözüm gösterileri, workshoplar, ürün gösterileri ve daha birçok farklı etkinlik yer alacak.

Sektörel gelişmelerin ve yeniliklerin paylaşılacağı zirvede öncelikle “Dinamik Güvenlik ve Emniyet’in Geleceği” ile ilgili kritik sorunların ele alınacağı ve çözüm önerilerinin tartışılacağı kongreler düzenlenecek. Bunun yanı sıra workshoplar, ürün gösterileri ve paneller ile en kritik ihtiyaca sahip “güven ve güvenlik” konularının her aşaması tüm sektör liderleri ve profesyoneller tarafından geleceğe yön vermek üzere değerlendirilecek.

İşte “ISAF Summit” içeriğinde akıllı çözümler ile ilgili şu başlıklar alt konular ile ele alınacak;

  • Akıllı sistemler hayatımıza ne katıyor?
  • Akıllı sistemlerin hayatımızı kolaylaştırmasının yanısıra negatif etkileri var mı?
  • Akıllı Sistemler hayatımızı kolaylaştırıyor. Peki sağlık ve güvenliğimize katkısı oluyor mu?
  • Yangın önleme, yangın tespit, yangına müdahalede akıllı sistemlerin faydası oluyor mu?
  • İş Sağlığı ile ilgili, genel sağlığımız ile ne tür katkıları olacak?
  • İş Güvenliği, Emniyet açısından ne tür avantajlar sağlayacak?