SİSTEM ARMADA Antimikrobiyel Seri ile Çalışma Ortamında HİJYEN Manifestosu!

Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği Sistem Armada Antimikrobiyel seri ile Legrand, binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlayarak bireylere sağlıklı bir çalışma ortamı sunuyor.

Sonbahara ‘merhaba’ dediğimiz bugünlerde gün yüzüne çıkan solunum yolu hastalıkları, çalışma ortamlarının dezenfeksiyonlarının iyi yapılmamasıyla birleştiğinde iş gücü kaybına neden olabiliyor. İş yaşamı, hayatımızın çok önemli bir kısmını kapsadığından hareketle ofislerin hijyeni de, önemli bir konu olarak karşımıza çıkıyor. Bu bilinçle entegre çalışma ortamı çözümlerinde uzman Legrand, Sistem Armada Antimikrobiyel serisi ile binalarda yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon sağlıyor.

Çalışma ortamlarına hijyenik dokunuş

200’ den fazla fonksiyonu bulunan Sistem Armada serisi ile Legrand, bina sistemine uyum sağlayarak çalışma performansına katkıda bulunuyor. Tüm elektrik tesisatıyla uyumlu Sistem Armada, hastaneler, alışveriş merkezleri ve okullar gibi genel mekanlarda ve tüm diğer çalışma ortamlarında; sütunlar, bürotik bloklar, kablo kanalları, döşeme altı buatlar, toplantı odası blokları ve masa altı blokları gibi ürünlerle kusursuz bir planlama sunuyor.

Yüzde 99,9 self-dezenfeksiyon

Antimikrobiyel malzeme ve Ag+ gümüş iyonlarının birleşmesiyle oluşan Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, sağladığı self-dezenfeksiyonla mikropların ve bakterilerin çoğalıp yayılmasını engelliyor. Sistem Armada, pürüzsüz ve parlak yüzeyi sayesinde üzerinde tozların barınmasına izin vermiyor. Ayrıca Legrand Sistem Armada Antimikrobiyel ürünleri, Fransa merkezli test laboratuvarı ‘Biotech Germande’ tarafından belgeleniyor.