(Bien Seramik)’ten 40×120 cm DUVAR KAROLARI

Bien Seramik’in yeni trend banyolar için tasarladığı 40×120 cm ebadındaki duvar karoları mekanın tasarım aşamasında büyük kolaylık sağlıyor. Özel ölçüde üretilen tasarımların kendi koleksiyonlarında banyolara hareket kazandıracak dekofon ve dekorları da mevcut.

Tasarımlarını belirlerken doğadan ilham alan Bien Seramik’in 2017 Koleksiyonu’nda yer alan 40×120 cm duvar karoları zarif görünümlerinin yanı sıra pratik kullanımı ve kolay temizlenebilme özelliklerini de beraberinde getiriyor. Bien’in bu duvar karolarına en çarpıcı örneklerden bazıları Anabell, Emily, Garden, Antique Carrara ve Wild Onix serileri.

Anabell

Mermer görünümlü Anabell serisi, büyük ebatlarıyla mekandaki bütünlük duygusunu en üst seviyeye taşıyor. Seri 40×120 cm duvar karosu ile 60×60 cm ve 80×80 cm teknik porselen karolardan oluşuyor.

Emily

Açık ve koyu tonlara sahip Emily serisi, özel dokusu sayesinde ‘’yaşayan bir malzeme’’ duygusu veriyor. Hareketli mekanlar oluşturmak isteyenlerin tercihi olan karolar, 40×120 cm ebadında üretiliyor.

Garden

Natürel mekanları sevenler için alternatifler sunan Garden serisi krema, smoke, chocolate renkleriyle ve zengin dekor alternatiflerini barındırıyor.

Antique Carrara

Seri altın ve platin renklerinde tasarlanan Antique Carrara serisinde 2 renk alternatifi ile özel dekor ve dekofon seçenekleri bulunuyor.

Wild Onix

Grinin tonlarında tasarlanan Wild Onix serisi, kendi dekorlarıyla kullanıldığında sayısız banyo seçeneği oluşturuyor.


Bien:
Üre­ti­mi Bi­le­cik ve Bo­zü­yü­k’­teki fab­ri­ka­la­rın­da ya­pıl­an Bien ürün­le­ri, yur­t i­çin­de 130’u aş­kın yet­ki­li sa­tı­cı­sı ve 3.500’ü aş­kın sa­tış nok­ta­sıy­la pa­zarda ye­ri­ni al­mak­ta­dır. Üretiminin yüz­de 35’ini yurt dı­şın­da 70’e yakın ül­ke­ye ih­raç eden Bien, yaklaşık 25 milyon m²’yi aşan üre­ti­mi ile sek­tö­rün önem­li oyun­cu­la­rın­dan­ biri.

Bien, Bilecik ve Bozüyük’teki üretim tesisleri ile Türk ve Dünya Seramik pazarına ürünler sunan bir markadır. Dünyaca ödüllü tasarımları ve 800’ü aşkın ürün yelpazesiyle sektörün yenilikçi markası Bien, 6 kıtada 70’e yakın ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir. Tüm üretimini TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdüren Bien, Entegre Yönetim Sistemini kurarak ISO 9001:2008, ISO 14001:2005 ve OHSAS 18001:2008 sertifikalarını almaya hak kazanmıştır. En yeni teknolojileri takip eden, bu teknolojileri üretim gücüne aktarmayı hedefleyen Bien, yer ve duvar karosu ile porselen karo üretiminde Dijital Baskı Sistemleri’ni Aralık 2009 tarihinden itibaren kullanmaya başlayarak, Türkiye’de Dijital Teknoloji ile üretilen duvar karolarının ilk üreticisi olmuştur.

Yaptığı yeni yatırımlar ile Bilecik ve Bozüyük’teki fabrikalarında yılda ortalama 25 milyon metrekare yer, duvar karosu, porselen karo ve teknik porselen üreten Bien, 2011 yılında seramik sağlık gereçleri (SSG) alanında da yaptığı yatırımla, karo seramik üretimine, vitrifiye üretimini de eklemiştir. Fabrika içi geri kazanımlarla enerji ve su tasarrufu konusunda çevre dostu teknolojilere de yatırım yapan Bien, atık su arıtma tesisinde arıtılan suyun neredeyse %100’ünün geri dönüşümünü sağlamaktadır.