(Studio 13 Architects)’ten ÇEVRE DOSTU Tasarımlar…

Mimari bakışını yaratıcılıkla geliştiren ve kişisel yaşam alanları tasarlayan Studio 13 Architects, Unilever’in Konya’da bulunan ve 84.000 m²’lik bir alan üzerine kurulu fabrikasının ofis, laboratuvar ve ortak alanlarının iç mimarisini, doğal ve çevre dostu malzemelerle projelendirerek uygulamasını gerçekleştirdi. Mimari kaliteyi uluslararası inovasyonla hayata geçiren Studio 13 Architects, nitelikli tasarım ve uygulamalarıyla zamansız mekanlar yaratmaya devam ediyor.

Mimari ve mühendislik uzmanlığını ön plana çıkartan Studio 13 Architects, sürdürülebilir estetik ve sosyal unsurları ön plana çıkarttığı projelerinden Unilever Vector ile doğaya ve çevreye duyarlı bir tasarım gerçekleştirdi.

Studio 13, Architects Kurucusu Deniz Yetkin, mimari bütünlüğü ön plana çıkardıkları Unilever Vector projesiyle, Unilever’in kurumsal kimliğine uygun bir iç mimari tasarım gerçekleştirdiklerini belirtti ve sözlerine devam etti: “Unilever Vector projemizde, fabrikanın ofis bölümleri, laboratuvar ve ortak alanlarında doğaya ve çevreye duyarlı bir tasarım uygularken aynı zamanda işlevselliği ve fonksiyonelliği ön planda tuttuğumuz eğlenceli ve modern bir atmosfer yaratmaya özen gösterdik. Mekanın diline uygun olarak farklı alanlarda kullandığımız renk temaları ve görselleri de bu doğrultuda seçtik. Studio 13 Architects olarak kişisel ve kurumsal zevkleri yaratıcı tasarımlarla geliştirerek çağdaş ve dinamik yaşam alanlarını yeniliklerle bütünleştirirken aynı zamanda tasarımlarımızda işlevsellik, sosyal unsurlar ve estetik bütünlüğü de ön planda tutmaya devam edeceğiz.”


Studio 13 Architects:
Mimari bakış açısını yaratıcılıkla geliştiren ve kişisel yaşam alanları oluşturan Studio 13 Architects, nitelikli tasarım ve uygulamalarıyla zamansız mekanlar yaratıyor. İç mimar Deniz Yetkin tarafından kurulan Studio 13 Architects, mimari ve mühendislik uzmanlığıyla ön plana çıkan profesyonel ekibiyle, iç ve dış mekan projelerini kurumsal ve bireysel müşterilerinin bakış açısıyla tasarlıyor, mimari kaliteyi uluslararası inovasyonla hayata geçiriyor.

Kişisel ve kurumsal zevkleri yaratıcı tasarımlarla geliştirerek çağdaş ve dinamik yaşam alanlarını yeniliklerle bütünleştiren Studio 13 Architects, mimari dokusunu mühendislik yetkinlikleriyle birleştiriyor. Tasarımlarında işlevsellik, sosyal unsurlar ve estetik bütünlüğü ön planda tutan Studio 13 Architects, ofis, mağaza, otel, spa, fabrika ve havaalanı gibi kurumsal projelerin yanı sıra ev, villa, stüdyo gibi farklı ölçeklerdeki bireysel yaşam alanlarını da tasarlayarak hem projelendiriyor (2 boyut, 3 boyut, detay ve uygulama çizimleri), hem de anahtar teslim uygulamalar yapıyor. Unilever, Karsan, Ekol, Denizbank, Efes Pilsen, Canon, İst-Jet, Stylus, Turyap, T&G Workshop ve Branda CMG projeleri, Studio 13’ün bireysel ve kurumsal alanda yaratıcı tasarıma verdiği önemi yansıtan en iyi projeler arasında yer alıyorlar.

Studio 13 Architects, hayata geçirdiği projelerin her aşamasında iş ortaklarının yeni yaşam alanlarında yaratacağı yeni hikayelerini odağına alıyor. Tasarımları kişisel alanlara dönüştüren en önemli unsurların, tasarımı geliştirme ve uygulamada rol oynayan, zevki yaşadığı alana taşıyabilen özel insanlara bağlı olduğunu bilen Studio 13 Architects, sürdürülebilir estetiği projelerinin her aşamasında önceliklendiriyor.

Detaylı bilgi için: www.studio13.com.tr