Okul Döneminde VERİMLİ BİR UYKU için (Legrand)’dan Ledli Gece Lambaları…

Bu okul sezonunda yeşil, mavi, mor ve pembe renk seçeneklerine sahip ledli gece lambası ile Legrand, çocuk odalarını gökkuşağına çeviriyor. 

Enerji verimliliği sağlayan ledli gece lambası ile çocuk odalarına renk katan Legrand, okul döneminde gününü ders çalışarak geçiren öğrencilerin verimli şekilde uykuya dalmasını kolaylaştırıyor.

Legrand’ın ledli gece lambası yeşil, mavi, mor, pembe ve beyaz renk seçenekleri ile çocuk odalarının havasını değiştiriyor. Beyaz renkli gece lambasını istedikleri gibi boyayabilen çocuklar ise odalarında daha eğlenceli vakit geçirmenin mutluluğunu yaşıyor.

Prize takılıyken gün ışığını algıladığında elektrik tüketimini kesen Legrand ledli gece lambası, karanlık ortamı hemen aydınlatabildiği için çocuk odalarında ve yatak odalarınızda rahatlıkla kullanılabiliyor. Uyandığınızda prizden çıkarılmaya gerek duymayan ledli gece lambası, ortamı aydınlık olarak algıladığında içindeki sensör sayesinde elektrik tüketimini kesiyor.

Ayrıca Legrand, enerji tasarruflu ledli gece lambası ile çocukların ve yaşlıların güvenliğini üst seviyede tutarak onlar için uygun ve güvenli bir ortam sunuyor.