Suya ve Neme DAYANIKLI Forix ve Soliroc, Yatlar İçin EN İDEAL Çözüm

Tatil sezonunun gelmesiyle mavi sulara açılan yat sahiplerinin en son isteyeceği şey; denizin ortasında herhangi bir sorunla karşılaşmak. Özellikle elektrik konusunda sorun yaşamaktan çekinen yat sahipleri için dış cephedeki anahtar-prizlerinin suya, darbelere ve neme karşı dayanıklı olması gerekiyor. Bu farkındalıkla Forix’i ve Soliroc’u tasarlayan Legrand,  yatları suya, darbelere ve neme karşı koruyarak yatların ve limanların yıllara meydan okumasına olanak tanıyor.

Yatların yoğun tuzlu suya ve neme maruz kaldığının farkındalığıyla son teknolojiyle dizayn edilmiş ürünleri kullanmak, yatların hem işlevselliğine hem de uzun yıllar sorunsuz kullanılmalarına katkı sağlıyor. Bu farkındalıkla yatlarda oluşabilecek riskleri minimize etmek için Forix’i ve Soliroc’u geliştiren Legrand, dış cephelerdeki anahtar-prizleri suya, darbelere ve neme karşı koruyarak yatların yıllara meydan okumasına olanak tanıyor.

Sade ve dayanıklı…

IK10 – IP55 koruma değerleriyle suya ve darbelere karşı yüksek dayanıklılık sağlayan Soliroc; iç ve dış mekanlara uygun sadeliği ve dayanıklılığıyla büyük beğeni topluyor. Görenleri hayran bırakan tasarımıyla yatları sofistike bir imajla buluşturan Soliroc;  fonksiyonel kullanımıyla dış cephe dekorasyon için metal rengini sağlamlık ve estetik ile harmanlıyor.

Toza ve kire maruz kalan alanlar için Forix

IP44 korumalı nemli yer anahtar priz serisi Forix ise dış ortamda veya toz, kir, nem gibi etkilerin yoğun olduğu mekanlarda maksimum kaliteyi ve güveni garanti ediyor. Ergonomik tasarımı, iki farklı renk seçeneği (beyaz–gri) ve kolay kurulumuyla kullanıcılara büyük bir işlevsellik sağlayan Forix mekanizmalar, LED lamba aksesuarıyla ışıklandırılabiliyor.

Daha fazla bilgi için www.legrand.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.