(Legrand) LED’li Emniyet Aydınlatma Armatürleri ile Güvenliğiniz EMİN Ellerde!

Emniyet aydınlatma armatürleri, farkına varsak da varmasak da bulunduğumuz yaşam alanlarında bizi kontrollü bir şekilde risksiz bölgelere yönlendiren önemli bir çözüm olarak karşımıza çıkıyor. Hastanelerden okullara, havalimanlarından AVM’lere kadar tüm mekanlarda kullanılan bu sistemler için Legrand; yeni nesil LED’li emniyet aydınlatma armatürleri ile yaşam alanlarındaki güvenliğinizi destekleyici ürünler sunuyor.

Legrand, sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağlamanın ötesinde LED’li emniyet aydınlatma armatürlerini çevresel etkileri de düşünerek tasarlıyor. Tamamen geri dönüştürülebilen Legrand Aydınlatma Armatürleri, her türlü yapıda rahatlıkla kullanılıyor. İnce tasarımıyla da büyük beğeni toplayan armatürler; hastanelerden okullara, havalimanlarından AVM’lere kadar tüm mekanlarda bireyleri risksiz bölgelere yönlendiriyor.

Sürdürülebilir dünyaya katkı

Legrand, LED’li emniyet aydınlatma armatürlerini uzun ömürlü LED’lerle donatarak kullanıcısına düşük enerji tüketimi sağlamanın ötesinde bakım masraflarını da en aza indirgemeyi amaçlıyor.

Emniyet Aydınlatma Armatürleri’ni düşük enerjiyle çalışan, uzun ömürlü LED’leri kullanarak tasarlayan Legrand, iş ortaklarının düşük enerji tüketimi sağlamasını ve bakım masraflarını da en aza indirgemelerini amaçlıyor. Legrand’ın her çeşit projeye uyum sağlayan armatürleri, kolay sabitleme, tasarım ve güvenlik kombinasyonunu bir arada sunuyor.