(Kastamonu Entegre)’den NEOTOP laminat tezgâh…

Kastamonu Entegre’nin yüksek teknoloji kullanarak ürettiği buhara, sıcağa, lekelere, çizilmelere ve çarpmalara dayanıklı markası “Neotop” tezgâhlar, mutfak ve banyo gibi nemli alanlar için hem kaliteli hem de ekonomik bir seçenek oluşturuyor.

Kastamonu Entegre, son teknoloji ürünü tezgâhları ile mutfak ve banyo gibi nemli alanlara modern ve estetik dokunuşlar yapıyor. Kastamonu Entegre’nin kalite güvencesiyle tüketiciye sunulan ekonomik “Neotop” tezgâhlar, sıvıya karşı gösterdiği dayanıklılığın yanı sıra buhara, sıcağa, lekelere, çizilmelere ve çarpmalara karşı da direnç gösteriyor.

Dekoratif ve parlak yüzeyli ahşap özelliği taşıyan ve çok yönlü kullanılan “Neotop” tezgâhlar, kolay temizlenebilme özelliğiyle hijyenin önemli olduğu alanlarda tercih edilirken, fiyat açısından da mermer ve granit tezgahlara karşı güçlü bir alternatif oluşturuyor.

Modern ve estetik Neotop tezgâhlar, 28 mm kalınlık ve 600×3660 mm ebatlarıyla, 26 ayrı renk seçeneği sunuyor.


Kastamonu Entegre:
1937 yılında temelleri atılan Hayat Holding çatısı altında 1969 yılında kurulan Kastamonu Entegre, ilk tesisi olan Yonga Levha Fabrikası ile 1971 yılında Kastamonu’da üretime başladı. 2016 yılı itibariyle yıllık 2.4 milyon m³ MDF, 2.6 milyon m³ yonga levha, 70 milyon m² laminat parke, 19.5 milyon adet kapı paneli ile toplamda 5,8 milyon m³ ahşap levha üretim kapasitesine sahiptir. 2016 yılında 400 milyon euro yurtdışı faaliyetlerinden kaynaklı olmak üzere 1 milyar euro konsolide ciro gerçekleştiren Kastamonu Entegre Ağaç Sanayi, Türkiye’de sektör liderliğinin yanı sıra Avrupa’da 4’üncü sırada, dünyada ise 7’inci sırada yer almaktadır. Kastamonu Entegre’nin yurt içinde Gebze, Kastamonu, Balıkesir, Samsun, Tarsus ve Adana’da, yurt dışında ise; Romanya, Bulgaristan, Rusya, İtalya ve Bosna Hersek’te olmak üzere 18 ayrı üretim tesisi bulunmaktadır. Toplam 96 ülkeye ihracat gerçekleştiren Kastamonu Entegre, 5 bin 700 kişiye istihdam sağlamaktadır. Kastamonu Entegre, ISO 9001 Kalite, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği, ISO 50001 Enerji Yönetimi, FSC (Sürdürülebilir Orman Yönetimi) kalite sistemleri ile Medepan markalı MDF ürünleri için TSE E0 Belgesi ve dünyanın önemli sertifikalandırma kuruluşlarından WKI tarafından verilen CARB Phase2 (California Air Resources Board) ile TURQUALITY® Belgesi’ne sahiptir. Kastamonu Entegre, TSE ve Avrupa Normları’na (EN) uygun üretim yapmaktadır. 

Detaylı bilgi için: www.keas.com.tr