(Hilti), İstanbul’da İKİ YENİ MAĞAZA açıyor!

İnşaat ve el aletleri sektörünün global inovatif markası Hilti, İstanbul’da Ümraniye Nato yolu ve Başakşehir’de mağaza açmaya hazırlanıyor. 4 Ağustos Cuma günü gerçekleştirilecek açılışlarda ziyaretçilere özel sürpriz indirimler ve hediyeler sunulacak.

Kaba inşaat, ince işler, mekanik, elektrik, enerji ve endüstri sektöründe çalışan profesyonellere yönelik ürün ve hizmetler sunan Hilti, Türkiye’deki mağazalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. 4 Ağustos Cuma günü İstanbul’da Ümraniye Nato yolu ve Başakşehir’de iki yeni mağaza daha açmaya hazırlanan Hilti, saat 14.30’da başlayacak etkinliklerde ziyaretçilere özel sürpriz indirimler ve hediyeler sunacak.

Dijital anlamda donanımlı olarak tasarlanan yeni mağazalarla birlikte Hilti’nin Türkiye’deki mağaza sayısı 13’e ulaşacak. İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Antalya, Malatya, Konya, Bursa ve Samsun’da yer alan mağazaları ile inşaat profesyonellerine hizmet veren Hilti, 2017 yılı sonunda 35 bin ziyaretçiye ulaşmış olmayı hedefliyor.


Hilti ve Hilti Türkiye:
Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan yaklaşık 35 bin nüfuslu Lihtenştayn Prensliği’nde 1941 yılında doğup, bugün yaklaşık 24 bin çalışanı ile global jenerik marka haline gelen Hilti, 6 kıtada 120’den fazla ülkede faaliyet gösteriyor. Türkiye pazarına ilk kez 1982 yılında giren ve 15 yıl distribütörlük olarak temsil edilen Hilti, 1997 yılından bu yana ise Türkiye’de yüzde 100 yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyet gösteriyor. Bu sene 20. yılını kutlayan Hilti Türkiye, göstermiş olduğu gelişimle 2011 yılı başından bu yana 10 ülkenin (Azerbaycan, Türkmenistan, Özbekistan, Moğolistan, Kırgızistan, Ermenistan, Gürcistan, Tacikistan, Moldova ve Kuzey Irak) bağlı olduğu bir bölgesel üs konumunda. 2016 yılında yüzde 25 büyüme gösteren Hilti Türkiye, başarısını bilgi, birikim ve inovasyon ile sürdürülebilir değer yaratan bir marka olmaya borçlu. Merkez ofisi İstanbul’da bulunan Hilti Türkiye, 285 çalışanı ile faaliyetlerini sürdürüyor. Ekonomiye yarattığı katma değer dışında İnsan Kaynakları alanında çalışmalarıyla da öne çıkan Hilti Türkiye, Great Place to Work Enstitüsü tarafından belirlenen, “Türkiye’nin En İyi İşverenleri 2016” listesinde 4. sırada yer aldı. 2015 yılında aynı ödül kategorisinde 3. sırada yer alan Hilti Türkiye, Yaşam Boyu Öğrenme alanında Özel Ödül’e de layık görülmüştü.

Detaylı bilgi için: hilti.com.tr